Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Latvijas Dabas fonds

Jāmodina politiķiem zaļā sirdsapziņa

Mudinot Latvijas politiskās partijas iekļaut vides un ilgtspējas jautājumus gan savās programmās, gan arī turpmāk politiskajā darba kārtībā, šogad Latvijas Dabas fonds pirmsvēlēšanu laikā izziņojis kampaņu Zaļais barometrs. To, vai šī iniciatīva palīdzēs atmodināt politisko spēku zaļo sirdsapziņu ilgtermiņā, rādīs laiks. Taču viennozīmīgi skaidrs: ikviens ir atbildīgs, lai vides un ilgtspējas jautājumi nepazustu no politiķu redzesloka.

Turpmāk varēs vērot arī tiešraides no ūpju un zivjērgļu ligzdām

Latvijas Dabas fonds pavasarī sāk sesto sezonu tiešraidēm no putnu ligzdām, patlaban Durbes jūras ērgļiem, Sēlijas melnajam stārķim un Rīgas vistu vanagam pievienojušies divas jaunas tiešraides - ūpis un zivjērglis, aģentūru LETA informēja fonda pārstāve Liene Brizga-Kalniņa.

Atrasta Latvijā jauna zirnekļu suga

Apšuciemā starp šoseju un Lāčupīti apdzīvotajā teritorijā 28.maijā novērota jauna zirnekļu dzimta un suga Latvijas faunā – Dysderidae, Harpactea rubicunda, portālu Diena.lv informēja Latvijas Dabas fonda pārstāve Maija Ušča.

Apgāž mītu par pārmērīgo Latvijas zaļumu; fiksē dzīvnieku sugas izmiršanu

Latvija strauji zaudē izcilākās dabas vērtības, tostarp reģistrēta viena izmirusi dzīvnieku suga, secināts ceturtdien, 3.oktobrī, publicētajā ziņojumā par dabas stāvokli mūsu valstī. No 57 īpaši aizsargājamām dzīvotnēm, kas ir dažādi reti mežu, zālāju un citu ekosistēmu paveidi, 86% atrodas nelabvēlīgā stāvoklī, bet 47% stāvoklis turpina pasliktināties.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide