Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +21 °C
Daļēji apmācies
Piektdiena, 19. jūlijs
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra

Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs

Atēnās notiks Latvijas Laikmetīgās mākslas centra veidota izstāde

Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs (LLMC) aicina uz izstādi Neiespējamās tagadnes rēgi, kurā Baltijas valstu mākslinieki pievēršas mūsu kopīgo ekosistēmu rēgiem – ekoloģisko katastrofu un karu atstātajām pēdām vidē, to ietekmei uz augiem un dzīvajām radībām. Izstāde būs skatāma Grieķijā, mākslas telpā State of Concept Athens, no 31. maija līdz 28. jūnijam.

Rīgā atklāta laikmetīgās mākslas izstāde par dzimti un kvīrisko Starp mums viss labi

Trešdien, 14. februārī, atklāta Latvijas Laikmetīgās mākslas centra (LCCA) izstāde Starp mums viss labi, kā arī izziņota izstādes publiskā programma, ko 16. februārī ievada drag kultūras aktīvista un kvīru teorētiķa Taka Taka radošā darbnīca. Izstādi un tās pavadošo programmu iespējams apmeklēt Rīgā, Dzirnavu ielā 60A-21, līdz 31. martam.

Atklās laikmetīgās mākslas izstādi par psihisko veselību

Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs (LCCA) maija beigās atklās izstādi Kā es jūtos pēdējā laikā, kurā par psihiskās veselības tēmu domā laikmetīgās mākslas autori - gan par savu vai tuvinieku slimības pieredzi un profilaksi, gan pētot sabiedrības aizspriedumus un tēmas stigmatizāciju. Izstāde un tās pavadošā programma notiks Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejā (MVM), informēja izstādes rīkotāji.

Latviski izdots Krisas Krausas kulta romāns Es mīlu Diku

Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs izdevis Krisas Krausas romāna Es mīlu Diku (I Love Dick) tulkojumu sērijas Nozīmīgu estētikas, vizuālās mākslas un kultūras teorijas sacerējumu tulkojumu sērija ietvaros un 16. februārī plkst. 20.00 aicina uz grāmatas atklāšanas svētkiem bārā Aleponija.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide