Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +13 °C
Daļēji apmācies
Trešdiena, 5. oktobris
Amālija, Amēlija

Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris

Tikšanās mūzikā Vīnes kafejnīcā. LNSO kamermūzikas koncerti iemājo Mūzikas namā Daile

Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra (LNSO) mūziķu kamermūzikas programmas uzsāk skanējumu jaunā mājvietā – Mūzikas nama Daile intīmi sirsnīgajā vidē. Kā pirmais tur ceturtdien , 10. martā, plkst. 19.00 uzstāsies LNSO klaviertrio – pianists Mārtiņš Zilberts, vijolnieks Indulis Cintiņš un čelliste Dace Zālīte-Zilberte ar koncertprogrammu Vīnes kafejnīca.

Sākusies biļešu rezervācija uz festivāla LNSO vasarnīca 2021 koncertiem Latgales vēstniecībā Gors

Sākusies biļešu rezervācija uz Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra (LNSO) festivāla LNSO vasarnīca 2021 koncertiem, kas notiks no 20. līdz 22. augustam. Festivāls šogad atgriezīsies Rēzeknē – Latgales vēstniecībā Gors. Tā īpašie viesi būs maestro Raimonds Pauls, dziedātājs Intars Busulis, ģitārists Matīss Čudars, pianists Luks Geņušs, Latvijas Radio bigbends un džeza apvienība Dream Teller.

Pārmaiņu un izaicinājumu priekšā. LNSO nākamajā sezonā – jaunas sejas

Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris atkal ir pārmaiņu un jaunu pārbaudījumu priekšā. Tā darbs nākamsezon noritēs bez mākslinieciskā vadītāja un galvenā diriģenta, taču vienlaikus uzsākot sadarbību ar starptautiski atzīto igauņu diriģenti Kristīni Posku, kura piekritusi kļūt par LNSO galveno viesdiriģenti. Gadumijā orķestrim nāksies atstāt savu mājvietu – Lielo ģildi, kas tiks slēgta uz diviem gadiem, lai notiktu ilgi gaidītais kapitālais remonts.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide