Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Latvijas volejbola izlase

Par Latvijas 2020.gada labākajiem volejbolistiem atzīti Ozoliņš un Levinska

Par Latvijas 2020.gada labākajiem volejbolistiem ir atzīti Atvars Ozoliņš un Marta Kamēlija Levinska, pludmales volejbolistu konkurencē uzvarējusi Varvara Brailko un Anete Namiķe, kā arī kļuvuši zināmi labākie citās nominācijās, pirmdien vēsta Latvijas Volejbola federācija (LVF).

FOTO: Mājās no Kipras sagaida EČ finālturnīra dalībniekus - Latvijas volejbolistus

Pirmdienas vakarā Latvijas vīriešu volejbola izlase pēc dienu garas ceļošanas tika sagaidīta Rīgā. Kā jau iepriekš ziņots, svētdienas vakarā Latvija ar pirmo vietu grupā noslēdza Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīru, izcīnot iespēju pēc 26 gadiem atkal spēlēt finālturnīrā. Atlases turnīra maratonu puiši aizvadīja Kipras galvaspilsētā Nikosijā un astoņu dienu laikā nospēlēja sešas spēles, uzreiz izspēlējot abus kvalifikācijas apļus.

Kēls: Man bija spēcīga vēlēšanās kopā ar Latviju iekļūt EČ finālturnīrā

Piekrītot strādāt par Latvijas vīriešu volejbola izlases galveno treneri, Avo Kēls savu mērķu augšgalā izvirzīja iekļūšanu Eiropas čempionāta finālturnīrā, jo viss pārējais bijis otršķirīgs, sarunā ar Latvijas Volejbola federāciju (LVF) pēc vēsturiskā panākuma pār Kipru, teica igauņu speciālists.

Unikālā Latvija

Testi testu galā, nemitīga veselības stāvokļa uzraudzība un stingri noteikumi sportistiem, personālam un pasākumu apmeklētājiem. Tāda ir jaunā realitāte, rīkojot augsta līmeņa starptautiskas sporta sacensības. Gana labvēlīgās epidemioloģiskās situācijas dēļ Latvija izvirzījusies starp pirmrindniecēm sporta sezonas atsākšanā, tomēr maču rīkotāji uzsver – viss jādara ar papildu atbildību un uzmanību, lai neradītu pamatu Covid-19 vīrusa uzliesmojumam mūsu valstī.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide