Laika ziņas
Šodien
Apmācies

LDDK

LDDK: Latvijā jāievieš fiksēts veselības apdrošināšanas maksājums

Latvijā ir jāievieš fiksētu veselības apdrošināšanas maksājumu, aģentūrai LETA sacīja Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) sociālās drošības un veselības aizsardzības eksperts Pēteris Leiškalns, komentējot veselības ministres Ilzes Viņķeles (AP) piedāvātās izmaiņas valsts veselības apdrošināšanas kārtībā.

Nacionālā Trīspusējā sadarbības padome atbalsta nodokļu reformas pamatnostādnes

Sociālie partneri – Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK), Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS), valdības pārstāvji un sadarbības partneri Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ceturtdien Nacionālās Trīspusējās sadarbības padomes (NTSP) sēdē vienojās par sociālo partneru izvirzītajiem nodokļu politikas priekšlikumiem jaunās vidējā termiņa nodokļu politikas izstrādē, portālu Diena.lv informēja grupas pārstāvji.

LDDK: 70% darba devēju bieži trūkst kvalificēta darbaspēka

Latvijā darba devēji saskaras ar ievērojamām grūtībām darbaspēka pieejamībā: 70 procentiem no viņiem pastāvīgi, bieži vai diezgan bieži trūkst kvalificēta darbaspēka, 85 procenti saskaras ar grūtībām atrast tādus darbiniekus, kurus uzņēmums vērtētu kā “labus”. Meklējot darbiniekus, 47% uzņēmumu dod priekšroku speciālistiem ar profesionālo kvalifikāciju (gan vidējo, gan augstāko izglītību), secināms pēc Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) veiktās aptaujas. 

LDDK: Nepieciešams rīkoties, lai konkurētspējā panāktu Igauniju un Lietuvu

Latvijas kritums par piecām vietām (no 44. uz 49.vietu) nesen publiskotajā 138 pasaules valstu konkurētspējas novērtējumā (Global Competitiveness Report) 2016.-2017. gadam atbilst reālajai situācijai, un valdībai un parlamentam mūsu valsts kritiskais novērtējums ir jāuztver kā signāls, ka nepieciešams sasparoties un beidzot risināt problēmas, par kurām brīdinājusi Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide