Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Lībija

Lībijā triecienā migrantu centram 40 nogalinātie

Triecienā no gaisa migrantu izmitināšanas centram Lībijas galvaspilsētas Tripoles nomalē naktī uz trešdienu nogalināti 40 un ievainoti 80 cilvēki, paziņojusi ANO atbalstītā Lībijas valdība.

Kaujās Tripolē zaudējis dzīvību 121 cilvēks

Kaujās Lībijas galvaspilsētā Tripolē kopš 4.aprīļa zaudējis dzīvību 121 cilvēks, bet ievainoto skaits sasniedzis 561, svētdien paziņojusi Pasaules Veselības organizācija (PVO).

Lībijas galvaspilsētā izsludināts ārkārtas stāvoklis

Lībijas ANO atzītā valdība izsludinājusi ārkārtas stāvokli galvaspilsētā Tripolē un tās piepilsētās saistībā ar konkurējošo grupējumu sadursmēm, kurās pēdējo dienu laikā zaudējuši dzīvību 39 cilvēki, tai skaitā civiliedzīvotāji.

Itālijas parlaments apstiprina flotes operāciju Lībijas ūdeņos

Itālijas parlaments trešdien apstiprinājis priekšlikumu par karaflotes operācijas uzsākšanu Lībijas teritoriālajos ūdeņos pret cilvēku kontrabandistiem centienos samazināt nelegālo imigrantu pārvadāšanu no Ziemeļāfrikas uz Eiropu.

Uzbrucēji Lībijā īslaicīgi nolaupa ANO misijas darbiniekus

Lībijā pie galvaspilsētas Tripoles trešdien bruņoti cilvēki uzbruka ANO autokolonnai un nolaupīja septiņus ANO misijas darbiniekus, kurus gan pēc dažām stundām atbrīvoja sveikus un veselus, paziņoja drošības spēku pārstāvis.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide