Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +6 °C
Daļēji apmācies
Sestdiena, 4. aprīlis
Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis

Liepājas pedofili

Bordāns komentē tiesas spriedumu Liepājas pedofilu lietā

Likumā noteiktās izņēmuma tiesības piemērot sodu mīkstinošus nosacījumus nedrīkst kļūt par ikdienas praksi tik smagās apsūdzībās, komentējot tiesas spriedumu tā dēvētajā Liepājas pedofilu lietā, aģentūrai LETA norādīja tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP).

Atceļ spriedumu Liepājas pedofilijas lietā; tiesai tā būs jāskata atkārtoti

Kurzemes apgabaltiesa nolēmusi pilnībā atcelt Liepājas tiesas spriedumu tā dēvētajā Liepājas pedofilijas lietā, kurā divas personas - tēvs un dēls - apsūdzētas par bērna seksuālu izmantošanu.Ja šis apgabaltiesas nolēmums netiks pārsūdzēts un stāsies spēkā, tad krimināllieta atkārtoti būs jāskata Liepājas tiesā, aģentūru LETA informēja Kurzemes apgabaltiesas priekšsēdētāja palīdze Zina Purina.

Probācijas dienests pieskata sešus dzimumnoziedzniekus, kuri sodīti vien ar piespiedu darbu

Probācijas dienesta uzraudzībā pašlaik ir seši dzimumnoziedznieki, kuri sodīti tikai ar piespiedu darbu, bet vēl 14 dienesta klientiem piespiedu darbs kombinēts ar probācijas uzraudzību, intervijā LTV _Rīta panorāmai _pastāstīja dienesta vadītājs Mihails Papsujevičs. Pērn Probācijas dienesta uzskaitē bija 14 tādi dzimumnoziedznieki, kuri sodīti tikai ar piespiedu darbu.

Netiklās darbībās ar bērnu apsūdzēto vīriešu advokāte spriedumu nepārsūdzēs

Netiklās darbībās ar mazgadīgu meiteni apsūdzēto vīriešu advokāte Linda Elsberģe nepārsūdzēs Liepājas tiesas spriedumu, ar kuru abi vīrieši - tēvs un dēls - atzīti par vainīgiem un sodīti ar piespiedu darbu."Esmu iepazinusies ar pilnu tiesas spriedumu un kā advokāte no savas puses varu teikt, ka tiesnese ir sniegusi pietiekamu motivāciju un argumentāciju tam, kādēļ ir piespriests šāds sods," atzina Elsberģe.

Tiesa pārliecināta, ka piespiedu darbs pāraudzinās Liepājas pedofilus

"Tiesa, nosakot šādu soda mēru, ir pārliecināta, ka tas spēs sasniegt mērķi, vainīgie izdarīs attiecīgus secinājumus un nostāsies uz likumpaklausības ceļa," šovakar sabiedrības sašutumu izsaukušo Liepājas tiesas spriedumu, diviem vīriešiem par netiklu darbību veikšanu pret mazu meiteni piespriežot piespiedu darbu, LTV Panorāmai komentēja tiesnese Aiva Daidere.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide