Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Līgo svētki

Šodien valstī ir oficiāla darba diena

Lai Līgo svētkos būtu piecas brīvas dienas pēc kārtas, šodien valstī tiks aizvadīta pārceltā darba diena, liecina pērn valdībā apstiprinātais rīkojums par darba dienas pārcelšanu 2020.gadā.

FOTO: Līgo vakarā Rīgā pulcējas tūkstoši

Līgo svinības Rīgā apmeklēja vairāki desmiti tūkstošu rīdzinieku, pilsētas viesu, kā arī ārvalstu tūristu, kas piedalījās vērienīgajā pasākumā Līgosim krastmalā! Pirms simts gadiem Daugavmalā... un lustējās tradicionālo Jāņu svinībās Dzegužkalnā. Svinētāju vidū bija īpaši daudz ārzemnieku, portālu Diena informē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta pārstāvji.

Līgo nakts aizvadīta bez nopietnām ugunsnelaimēm

Salīdzinot ar pērnā gada Līgo svētku dienu, šogad šajā dienā ugunsnelaimēs nav cietušu cilvēku, bet ir saņemti nedaudz vairāk maldinošu izsaukumu - pērn tie bija 45, bet šogad 57, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Palkavniece.

Ar plašu pasākumu programmu Latvijā atzīmēs Līgo svētkus

No 23. jūnija plkst.17 līdz 24. jūnija rītausmai plkst.4.30, 11. novembra krastmalā notiks vērienīgi Līgo svētku svinēšanas pasākumi. Krastmalā uz trīs skatuvēm uzstāsies Latvijā populāri mūziķi un aktieri, būs iespēja dzirdēt maestro Raimonda Paula joku dziesmu programmu Viena tante teica..., kā arī pasākumā darbosies vairāk nekā 30 kafejnīcas un miestiņa teltis. Ieeja pasākumā ir bez maksas. Svētku ugunskuru iedegšana notiks plkst.22.30

Līgo svētkos valsts mežos katrs var iegūt līdz piecām bērzu meijām

Arī šogad ikviens Latvijas iedzīvotājs bez maksas Latvijas valsts mežu apsaimniekotajos mežos uz Līgo svētkiem un Jāņiem drīkst iegūt ne vairāk kā piecas bērzu meijas, ievērojot vēl vairākus nosacījumus, apstiprināja kompānijas komunikācijas speciālists Ainārs Sedlenieks.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide