Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Līgo svētki

FOTO: Līgo vakarā Rīgā pulcējas tūkstoši

Līgo svinības Rīgā apmeklēja vairāki desmiti tūkstošu rīdzinieku, pilsētas viesu, kā arī ārvalstu tūristu, kas piedalījās vērienīgajā pasākumā Līgosim krastmalā! Pirms simts gadiem Daugavmalā... un lustējās tradicionālo Jāņu svinībās Dzegužkalnā. Svinētāju vidū bija īpaši daudz ārzemnieku, portālu Diena informē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta pārstāvji.

Līgo nakts aizvadīta bez nopietnām ugunsnelaimēm

Salīdzinot ar pērnā gada Līgo svētku dienu, šogad šajā dienā ugunsnelaimēs nav cietušu cilvēku, bet ir saņemti nedaudz vairāk maldinošu izsaukumu - pērn tie bija 45, bet šogad 57, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Palkavniece.

Līgo svētkos norīkoti nakts vilcieni no Jūrmalas

Naktī no 23. uz 24. jūniju a/s Pasažieru vilciens pasākuma Līgo nakts Jūrmalā apmeklētāju ērtībām norīko papildu vilcienus maršrutā Rīga-Sloka-Rīga. Līgo nakts pasākumi Jūrmalā norisināsies gan Dzintaru pludmalē, gan Mellužu estrādē, un naktī norīkotie vilcieni pa ceļam uz Rīgu apstāsies visās pieturās.

Jāņu tīklojums bez riepām

Lai piedzīvotu Jāņus, tev pašam ir jābūt radītājam un darītājam. Bet mums arvien vairāk piedāvā visu gatavu uztaisīt priekšā, saka Julgī Stalte. Kopā ar Skandiniekiem un stilīgi latvisko Mayra goda tērpu radītāju Mairu Miķelsoni viņa aicina piedzīvot pirmās saulgriežu nakts maģiju.

Rībēs, dārdēs un spridzinās

Līgo svētku priekšvakarā, godinot Latvijas neatkarības nosargāšanā svarīgās Cēsu kaujas, Cēsīs sestdien gaidāmi spilgti muzikāli un militāri priekšnesumi.

Latvijai vajag: Jāņus

Jāņos ir jādaudzina Jāņi. Taču šī vārda nēsātāju Latvijā kļūst aizvien mazāk. Vai mums būs ko daudzināt pēc 100 gadiem?

Speciālisti atgādina par drošību svētkos

Svētku lustēšanās nereti pāraug dzīvībai bīstamā pārgalvībā, tāpēc Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), Valsts policija un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) atgādina par drošības pasākumiem svētku laikā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide