Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +26 °C
Skaidrs
Svētdiena, 26. maijs
Varis, Eduards, Edvards, Edvarts

LTV un LR apvienošana

Saeimā pieņem gala lēmumu par sabiedrisko mediju apvienošanu

Saeima šodien galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu un to pārvaldības likumā, ar kuriem no 2025.gada tiks apvienoti sabiedriskie mediji - Latvijas Televīzija (LTV) un Latvijas Radio.

LTV un LR precības kļūst reālākas

Par viņu precībām runā jau gadiem. Gatavošanās tām norit ļoti ilgi, jo šķiet, ka abi joprojām nav īsti iemīlējušies, un arī «precinātāju» nostāja nav bijusi pilnīgi skaidra. Šovasar beidzot abi vienojušies par aprēķina laulībām, paredzot gan visai garu gatavošanos gaidāmajām kāzām, taču nav skaidrs, vai «precinātāji» kāzas nemēģinās pasteidzināt.

Deputāti pagaidām nav gatavi vienotam sabiedriskajam medijam

Lai arī jau vairāk kā gadu aktīvi diskutēts par nepieciešamību veidot vienu sabiedrisko mediju uz Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio bāzes, Saeimas deputāti tam tomēr nav gatavi. Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija šodien, skatot Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likumprojektu otrajā lasījumā, tomēr noraidīja priekšlikumu jaunajā likumā paredzēt vienu sabiedrisko mediju

Sabiedrisko mediju reformu nodos Saeimas pārziņā

Jautājums par sabiedriskās televīzijas un radio turpmāko attīstību tiks nodots Saeimai valdības uzsāktās diskusijas turpināšanai un vienotas jaunā sabiedriskā medija stratēģijas izstrādei, _Diena.lv _informēja Valsts kancelejas Komunikācijas departamenta vadītāja Ieva Aile. Tāpat ir būtiska arī jaunā Elektronisko mediju likumprojekta ātrākā virzība, kā arī nepieciešamo grozījumu izstrāde sabiedrisko mediju apvienošanai un jauna sabiedriskā medija izveidei, uzsver sanāksmes dalībnieki.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide