Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +18 °C
Skaidrs
Otrdiena, 23. jūlijs
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna

Mārtiņš Sesks

Sesks: Juku laiki ir labākie, lai ielauztos kādā sistēmā

Latvijas labākais rallija braucējs Mārtiņš Sesks, šonedēļ pasaules rallija čempionāta (WRC) posmā Tet Rally Latvia debitējot pie pašas jaudīgākās automašīnas stūres, kā galveno mērķi izvirzījis no labākās puses parādīt savu sniegumu, darba spējas un darba ētiku, cenšoties ielikt kāju rūpnīcas komandas durvīs, braucējs pastāstīja intervijā žurnāla Sporta Avīzes jūlija numurā.

Ilgi gaidītais notikums

Tikai 15 gadi ir veltīti šai nedēļai, ko mēs startējam šodien, – Tet Rally Latvia direktors Raimonds Strokšs pasaules rallija posma čempionāta (PČ) priekšvakarā atgādināja, cik daudz darba jāiegulda, lai sarīkotu tik vērienīgu pasākumu. Sacensības sāksies ceturtdien pulksten 7.30 ar ātrumposmu SD Cimdenieki Dienvidkurzemes novadā un noslēgsies svētdienas pēcpusdienā arī Dienvidkurzemē.

Pasaules rallija čempions Tenaks: Seskam mājas posmā ir iespējams sasniegt augstvērtīgu rezultātu

Vietējai zvaigznei Mārtiņam Seskam jau šonedēļ Rīgā un Kurzemē gaidāmajā pasaules rallija čempionāta (WRC) posmā Tet Rally Latvia ir iespējams sasniegt augstvērtīgu rezultātu, neskatoties uz to, ka viņš ar spēcīgākās klases hibrīdautomašīnu uz ceļiem ir pavadījis maz laika, intervijā žurnālam Sporta Avīze teica 2019. gada pasaules čempions Ots Tenaks.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide