Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

McDonald's

McDonald's cīnās pret "diskrimināciju" Florencē

Florences Doma laukums, kas ir viens no iecienītākajiem tūristu galamērķiem Eiropā, ierauts strīdā starp ātrās ēdināšanas uzņēmumu McDonald’s un Itālijas senās pilsētas vadītājiem. Amerikāņu kompānija iesūdzējusi tiesā Florences mēriju par tās lēmumu neatļaut jaunas McDonald’s ēstuves atvēršanu Doma laukuma tuvumā.

Biedējošo klaunu incidentu dēļ "mazāk darba" būs McDonald's talismanam

Ātrās ēdināšanas giganta McDonald's talismanam klaunam Ronaldam Makdonaldam, iespējams, uz kādu laiku nāksies doties atpūtā. Saistībā ar nesenajiem gadījumiem, kad vairākos ASV štatos iedzīvotājus pārbiedējušas par baismīgiem klauniem pārģērbušās personas, uzņēmums nolēmis "rūpīgi pārdomāt" Ronalda Makdonalda tēla izmantošanu publicitātes pasākumos, vēsta CNN.

Burgeri ielaužas viedtālruņos

Modernās tehnoloģijas ikdienā ir sastopamas gandrīz visās sfēras, sākot ar navigācijas lietotnēm viedtālruņos, beidzot ar datoru regulētiem luksoforiem pilsētā. Tāpēc nav brīnums, ka arī ātrās ēdināšanas restorāni sper savus soļu digitālo lietotņu izstrādē, lai pievilinātu un ērtāk sasniegtu savus potenciālos klientus. 

McDonald's ceturkšņa peļņa pieaugusi par 35,4%

ASV ātrās ēdināšanas gigants McDonald's šā gada pirmajā ceturksnī strādāja ar 1,1 miljarda dolāru (976,6 miljonu eiro) tīro peļņu, kas ir par 35,4% vairāk nekā attiecīgajā laika periodā pērn, teikts kompānijas publiskotajā paziņojumā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide