Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Metropolīts Aleksandrs

Latvijas kristīgo konfesiju vadītāji nobažījušies par pievienošanos Stambulas konvencijai

Latvijas kristīgo baznīcu vadītāji ir satraukti par Stambulas konvencijas ratifikāciju un aicina Saeimas deputātus labot tajā esošās nepilnības, liecina baznīcu līderu sagatavotā atklātā vēstule.Vēstulē, kuru parakstīja Romas katoļu baznīcas Rīgas arhibīskaps-metropolīts Zbigņevs Stankevičs, Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas arhibīskaps Jānis Vanags, Latvijas Pareizticīgo baznīcas Rīgas un visas Latvijas metropolīts Aleksandrs un Latvijas Baptistu draudžu savienības bīskaps Pēteris Sproģis, uzsvērts, ka vardarbība pret sievieti ir pretrunā gan ar kristīgo ticību, gan ar cilvēcību, un vardarbība vispār ir jāizskauž no cilvēku savstarpējām attiecībām.

Metropolīts Aleksandrs: Dievs ir visiem viens, un arī Latvija mums ir viena

Otrdien, 7.janvārī, saskaņā ar seno Jūlija kalendāru vecticībnieki un pareizticīgie kristieši svin Ziemassvētkus. Latvijas Pareizticīgās baznīcas Rīgas un visas Latvijas metropolīts Aleksandrs sarunājas ar Latvijas Radio 4 žurnālisti Valentīnu Artjomenko un laikraksta Diena komentētāju Sandri Toču.

Metropolīts Aleksandrs: Krievu valodai Latvijā vajadzētu būt sabiedriski nozīmīgai

Krievu valodai Latvijā vajadzētu būt sabiedriski nozīmīgai, lai cilvēki, kuri nezina valodu, slimnīcās un citās iestādēs varētu saņemt atbildes krievu valodā, šādu viedokli intervijā aģentūrai LETA pauda Rīgas un visas Latvijas metropolīts Aleksandrs, runājot par referendumu par valsts valodas statusa piešķiršanu krievu valodai Latvijā.

Metropolīts Aleksandrs: Pasaules galu neviens nevar paredzēt

Pēdējā laikā daudzkārt tikuši izsludināti konkrēti datumi, kad pienāks pasaules gals, taču neviens no cilvēkiem nevar zināt, kad tas notiks, intervijā aģentūrai LETA saka Rīgas un visas Latvijas metropolīts Aleksandrs.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide