Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Mobilā lietotne

Tramps paziņo, ka aizliegs TikTok

ASV prezidents Donalds Tramps paziņojis, ka aizliegs lietotni TikTok Savienotajās Valstīs, un plāno to izdarīt jau sestdien.

Piecas noderīgas lietotnes dziedāšanas iemaņu trenēšanai

Vasara ir lielais dziedāšanas laiks: ballītes, kāzas, festivāli, pārgājieni ar vakarēšanu pie ugunskura, Dziesmu svētki. Spēj tik turēt līdzi! Lielisks palīgs balss saišu uztrenēšanā var būt tehnoloģijas, precīzāk, mobilās lietotnes, kas palīdz apgūt vai pilnveidot dziedāšanas prasmi.

Lietotnēm atklājam pārāk daudz datu

Patlaban vēl ir ļoti maz statistikas par to, vai Latvijā cilvēki pievērš uzmanību mobilo lietotņu, kas ikdienas sarunu valodā tiek dēvētas par aplikācijām, radītajiem iespējamajiem riskiem datu drošībai.

Noderīgas aplikācijas pirmssvētku iepirkšanās drudzim

Lai gan viedtālruņu īpašnieki visā pasaulē visvairāk ir iecienījuši dažādas saziņai un izklaidei paredzētās mobilās aplikācijas, strauji pieaug arī iepirkšanās aplikāciju popularitāte. To priekšrocības sāk novērtēt arī Latvijas un pārējo Baltijas valstu iedzīvotāji, tādēļ mobilo sakaru operators BITE piedāvā pasaulē populāru iepirkšanās aplikāciju apskatu.

Mobilās lietotnes veicina banku klientu aktivitāti

Tehnoloģiju eksperti min, ka drīzumā ikdienas operācijas tiks vadītas ar tālruņiem un planšetēm. Retais pakalpojumu sniedzējs var atļauties nepielāgot savu produktu viedierīču lietotājiem, arī banku sektors aktīvi meklē ceļu pie modernā klienta.

Aptauja: Latvijas iedzīvotāji plāno ceļot vairāk

Ja pēdējā pusgada laikā ceļoja katrs otrais Latvijas iedzīvotājs, tuvākajos sešos mēnešos ārpus valsts robežām plāno doties jau septiņi no desmit respondentiem, turklāt visbiežāk kā ceļojumu galamērķi viņi norāda Eiropas Savienības valstis, liecina mobilo sakaru operatora Bite veiktās aptaujas rezultāti.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide