Laika ziņas
Šodien
Smidzina
Rīgā +6 °C
Smidzina
Sestdiena, 4. aprīlis
Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis

Mobilā lietotne

Mobilās lietotnes veicina banku klientu aktivitāti

Tehnoloģiju eksperti min, ka drīzumā ikdienas operācijas tiks vadītas ar tālruņiem un planšetēm. Retais pakalpojumu sniedzējs var atļauties nepielāgot savu produktu viedierīču lietotājiem, arī banku sektors aktīvi meklē ceļu pie modernā klienta.

Aptauja: Latvijas iedzīvotāji plāno ceļot vairāk

Ja pēdējā pusgada laikā ceļoja katrs otrais Latvijas iedzīvotājs, tuvākajos sešos mēnešos ārpus valsts robežām plāno doties jau septiņi no desmit respondentiem, turklāt visbiežāk kā ceļojumu galamērķi viņi norāda Eiropas Savienības valstis, liecina mobilo sakaru operatora Bite veiktās aptaujas rezultāti.

Uzsāks Kickstarter kampaņu Latvijā radītajam viedpalīgam Ernest

28.oktobrī sāksies IT inovatora Artūra Pumpura komandas izstrādātā viedpalīga - mobilā sulaiņa Ernest kampaņa finansējuma piesaistes vietnē Kickstarter. Viedpalīgs Ernest ļauj ar viedtālruni pilnībā apvienot automašīnas, garāžas durvju un mājas vārtu kontroli. Piesaistot 250 tūkstošus eiro, Artūrs Pumpurs uzņemas mentorēt un finansiāli atbalstīt jaunu latviešu IT start-up uzņēmumu, portālu_ Diena.

Francija laiž klajā terorisma trauksmes lietotni viedtālruņiem

Francijas valdība trešdien laidīs klajā jaunu viedtālruņu lietotni, kas ļaus brīdināt lietotājus par iespējamajiem teroristu uzbrukumiem.Lietotne, kas būs bez maksas lejupielādējama franču un angļu valodās, nosūtīs lietotājiem brīdinājumu iespējamā uzbrukuma gadījumā, paziņoja Iekšlietu ministrija.Lietotāji tiks brīdināti arī par "negaidītiem notikumiem", piemēram, plūdu nocietinājumu pārrāvumiem.

Austrālijas latvieši izveidojuši mobilo viktorīnu par Latviju

Izveidota mobilā lietotne Kas, kas, ko?, kas viktorīnas veidā ļauj pārbaudīt savas zināšanas par Latviju, aģentūrai LETA pastāstīja Melburnā dzīvojošais lietotnes izstrādātāja DekSoft pārstāvis Arnis Gross.Kā stāsta Gross, jaunās lietotnes pamatā ir 1989.gadā Austrālijā izveidotā spēle ar tādu pašu nosaukumu, ko Melburnas Latviešu vidusskolas vadītāja Kārļa Brēmaņa vadībā izveidoja grupa Melburnas latviešu skolotāju un aktīvu tautiešu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide