Laika ziņas
Šodien
Apmācies

No sirds Latvijai

Sudrabas partija kopīgi ar LSDSP, KDS un GKL startēs EP vēlēšanās

Partija No sirds Latvijai (NSL), kura grasās sevi pārsaukt par partiju Atmoda, gaidāmajās Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās plāno startēt vienā sarakstā ar Latvijas Sociāldemokrātisko strādnieku partiju, Kristīgi demokrātisko savienību un Gods kalpot mūsu Latvijai, aģentūrai LETA sacīja NSL valdes priekšsēdētāja Inguna Sudraba.

NSL pārtop par partiju Atmoda un varētu apvienot spēkus ar LSDSP, KDS un GKML

Politiskā partija No sirds Latvijai (NSL) turpmāk darbosies ar nosaukumu Atmoda, un, iespējams, apvienosies ar Latvijas Sociāldemokrātisko strādnieku partiju (LSDSP), Kristīgi demokrātisko savienību (KDS) un Gods kalpot mūsu Latvijai (GKML), liecina partijas mājaslapā publicētā informācija.

Sudrabu atkārtoti ievēlē par NSL priekšsēdētāju

Sestdien Grenctālē notikušajā partijas No sirds Latvijai (NSL) kongresā par politiskā spēka priekšsēdētāju atkārtoti tika ievēlēta Inguna Sudraba, aģentūru LETA informēja partijā.

NSL frakcijas izjukšana atsauksies arī uz vairāku komisiju sastāvu

Saeimas priekšsēdētājas biedre Inese Lībiņa-Egnere (Vienotība) trešdien kļuva arī par parlamenta Nacionālās drošības komisijas (NDK) priekšsēdētāju. Viņa pārņēma komisijas vadību dienā, kad Saeimas prezidijs lēma par partijas No sirds Latvijai (NSL) frakcijas darbības izbeigšanu. Tas nozīmē, ka Saeimai būs jābalso arī par NSL frakcijas deleģētā pārstāvja Ringolda Baloža atsaukšanu no NDK – šajā, kā arī Mandātu, iesniegumu un ētikas komisijā var darboties tikai frakciju deleģētie pārstāvji.

Saeimā beigusi pastāvēt No sirds Latvijai frakcija

Saeimas Prezidijs trešdien izskatīja deputāta Ringolda Baloža iesniegumu par izstāšanos no partijas No sirds Latvijai (NSL), līdz ar to šī frakcija oficiāli beigusi pastāvēt.

Balodis izjauc NSL frakciju

Saeimas deputāta Ringolda Baloža lēmums pamest partijas No sirds Latvijai (NSL) frakciju, par ko viņš oficiāli informēšot otrdien, var izraisīt izmaiņas arī Saeimas prezidijā. Līdz ar deputāta aiziešanu no frakcijas tā beigs pastāvēt.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide