Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Nordeka

Saeima nomās autobusus no Nordeka

Saeimas izsludinātajā iepirkumā par autobusu nomu līgumu paredzēts slēgt ar uzņēmumu Nordeka, liecina informācija parlamenta mājaslapā.Piedāvātā līgumcena par viena autobusa nomu par vienu stundu ir 29,40 eiro bez pievienotā vērtības nodokļa.Konkursā bija pieteicies viens pretendents, to izvērtējot, tika secināts, ka Nordeka piedāvājums atbilst prasībām.

Streikos Nordeka autobusu šoferi

Protestējot pret zemo atalgojumu, starppilsētu pasažieru pārvadājumu uzņēmuma a/s Nordeka autobusu šoferi nolēmuši rīkot streiku, portālu Diena.lv informēja arodbiedrības LABA valdes priekšsēdētājs Raimonds Gailis.

Ryanair par partneri Latvijā izvēlējusies autobusu pārvadājumu firmu Nordeka

Lidsabiedrība Ryanair šodien, 17.jūlijā, paziņojusi par sadarbības sākšanu ar autobusu pārvadājumu uzņēmumu Nordeka, informē Ryanair pārstāve Elīna Hakkarainen."Ryanair šogad plāno pārvadāt vairāk nekā 81,5 miljonus pasažieru, savienojot 180 lidostas. Pateicoties mūsu uzsāktajai sadarbībai ar Nordeka, pasažieri no Rīgas varēs ceļot vēl tālāk," stāsta lidsabiedrības komunikāciju vadītājs Robins Kīlijs."Sadarbība ar Ryanair ir liela atbildība un vienlaikus arī atzinība par Nordeka pakalpojumu kvalitāti," norāda Nordeka valdes priekšsēdētājs Sergejs Zabavņikovs.

Sabiedrisko pakalpojumu saņēmēji tiešā veidā degvielas cenu pieaugumu neizjūt

Kāpjot degvielas cenai, nāv jābaidās, ka policija vai ugunsdzēsēji varētu neierasties uz izsaukumu vai neprognozēti pieaugt biļešu cena autobusos, apgalvo Diena.lv aptaujātie pakalpojumu sniedzēju pārstāvji. Kamēr vieni ietaupa uz laicīgi slēgtu līgumu rēķina, citi uz kancelejas precēm, bet sabiedriskā transporta pakalpojumu cenas un pieejamību nosaka valsts iestādes, kas to dara mēreni.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide