Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas

OECD

OECD: Pasaules ekonomika līdz pirmskrīzes līmenim atgriezīsies 2021.gadā

Pasaules ekonomika līdz līmenim, kāds bija pirms koronavīrusa pandēmijas izraisītās krīzes, varētu atgriezties līdz nākamā gada beigām, jo Covid-19 vakcīna palīdzēs veicināt izaugsmi, otrdien paziņoja Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācija (OECD).

Īpašā mācību gada secinājumi

Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) ziņojums Education at a Glance 2020 aptver visas izglītības pakāpes, sākot ar pirmsskolas līdz augstākajai un pieaugušo izglītībai, bet šogad vairāk izcelta profesionālā izglītība. Analizētas arī Covid-19 krīzes radītās sekas un izaicinājumi, ar kuriem saskaras un saskarsies izglītības sistēma.

Īres tirgus ir pārāk mazs

Mājokļu pieejamības ziņā Latvijas lielākā problēma ir nevis pārlieku lielas izmaksas par mājokli, bet gan to sliktā kvalitāte. Tāds ir būtiskākais secinājums OECD pētījumā par mājokļu pieejamību Latvijā.

OECD apliecina gatavību Latvijai palīdzēt Ekonomisko lietu tiesas izveidē

Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) ģenerālsekretārs, tiekoties ar tieslietu ministru Jāni Bordānu (JKP), apliecinājis OECD gatavību praktiski palīdzēt Ekonomisko lietu tiesas izveidē, aģentūru LETA informēja Tieslietu ministrijas (TM) preses sekretārs Andris Vitenburgs.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide