Laika ziņas
Šodien
Migla

Olaines cietums

Piešķir 2,3 miljonus eiro cietuma personāla mācību centra celtniecībai

Lai nodrošinātu visām Ieslodzījuma vietu pārvaldes (IeVP) un Valsts probācijas dienesta (VPD) personāla grupām atbilstošu apmācību infrastruktūru un iespējas, Olaines cietuma teritorijā iecerēts izbūvēt ieslodzījuma vietas paraugkorpusu, kā arī mācību centru, liecina Tieslietu ministrijas sagatavotais Norvēģijas finanšu instrumenta līdzfinansētās programmas Korekcijas dienesti koncepcijas projekts, kas šodien tika atbalstīts valdībā.

Olaines cietuma jauno korpusu par 4,29 miljoniem eiro būvēs Re&Re

Uzvarot Tieslietu ministrijas padotībā esošās Ieslodzījuma vietu pārvaldes (IeVP) atklātā iepirkuma konkursā, būvkompānija Re&Re ieguvusi tiesības slēgt 4,29 miljonu eiro vērtu līgumu par Olaines cietuma jaunā korpusa projektēšanu un būvniecību, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Virkne veselības aprūpes problēmu arī cietumos

Tāpat kā jebkuram Latvijas iedzīvotājam, arī ieslodzītajām personām pienākas kvalitatīva veselības aprūpe. Tā visbiežāk tiek nodrošināta turpat ieslodzījuma vietās vai Olaines cietuma slimnīcā. Ieslodzītajiem gan nav jāmaksā nekādi līdzmaksājumi - viss par valsts naudu. Tāpēc varētu domāt, ka sūdzību par medicīnas aprūpi no ieslodzītajiem nevajadzētu būt, bet ir tieši otrādi, un daļā gadījumu tās ir arī pamatotas, ceturtdien vēsta laikraksts Diena.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide