Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +17 °C
Skaidrs
Pirmdiena, 27. maijs
Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris

Orķestris Rīga

Notiks orķestra Rīga bezmaksas koncerti bērniem

No 12. maija līdz 2. jūnijam Rīgā svinēs Ģimenes mēnesi un šīs kultūras programmas ietvaros divas reizes izskanēs orķestra Rīga koncerts Supervaroņi – piektdien, 17. maijā, plkst. 17.00 Kultūras pilī Ziemeļblāzma un sestdien, 18. maijā, plkst. 12.00 Kultūras centrā Imanta.

Pavasarī izskanēs festivāls Windstream

Orķestris Rīga izsludina pavasara festivāla Windstream 2024 programmu un aicina uz pieciem koncertiem no 20. marta līdz 12. aprīlim. Šī gada festivāla īpašie viesi būs džeza mūziķis, diriģents Štefens Šorns (Vācija) un perkusioniste Adelaide Ferjēra (Francija).

Orķestra Rīga ziemas koncertsezona izskanēs ar plašu programmu

Decembris orķestra Rīga kalendārā ir blīvs ar skaistiem svētku notikumiem. Gaidāms koncerts Valkā, Otrajā adventē koncerts Rīgā, kā arī Ziemassvētki ar Andreju Osokinu Rīgā un Ogrē. Savukārt janvārī Orķestris Rīga jaunākajiem klausītājiem atkal piedāvās koncertsarunas par mūziku ar Daumantu Kalniņu, bet februārī svinēs mīlestības svētkus ar aktieri Raimondu Celmu un dziedātāju Aiju Vītoliņu.

Orķestris Rīga aicina uz bezmaksas svētku koncertu Latvijas impresijas

Valsts svētku programmas ietvaros Rīgā uz Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītu koncertu Latvijas impresijas aicina orķestris Rīga un diriģents Valdis Butāns. Koncerts notiks 18. novembrī plkst. 19.00 VEF Kultūras pilī. No sestdienas, 11. novembra, Biļešu paradīzes kasēs un interneta vietnē būs pieejami bezmaksas ielūgumi.

Lāčplēša dienā izskanēs orķestra Rīga koncerts Rudens dziesma Latvijai

Uz Lāčplēša dienai veltītu koncertu Rudens dziesma Latvijai 11. novembrī plkst. 18.00 Rīgas Domā aicina Orķestris Rīga. Koncertā skanēs latviešu komponistu daiļrade un pirmatskaņojumu piedzīvos Platona Buravicka jaundarbs Patiesība un šķitums, informēja koncerta pārstāvji.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide