Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ozols

Ozols sadarbībā ar Sony Music izdod singlu Lielais Flexx

Pēc ilgākas pauzes un 2020. gada augustā izdotā albuma Yauda viens no vadošajiem Latvijas hip-hop izpildītājiem Ozols atgriežas ar jaunu singlu Lielais flexxx, kuru izdod sadarbībā ar starptautisko mūzikas ierakstu kompāniju Sony Music.

Ozols laiž klajā dziesmas Pavasaris videoklipu un aicina uz koncertu Lucavsalā

22. augustā Lucavsalā notiks Ozola koncerts Lucavsala LIVE. Biļetes no pirmdienas, 24. februāra, pieejamas visās Biļešu servisa kasēs. Kopā ar šo notikumu klajā nāk arī dziesma Pavasaris un tās videoklips, kas ir pirmais singls no gaidāmā Ozola albuma, kura iznākšana paredzēta pavasara beigās vai vasaras sākumā. Dziesmas mūzikas autors ir bītmeikers no Liepājas Niklāvz, kas ar Ozolu sadarbojies jau iepriekš albumos Atpakaļ nākotnē (2015) un Neona pilsēta (2018), informēja mūziķis.

Ozols izdod grupas Jumprava dziesmu Peldētājs jaunā skanējumā

6. jūlijā Siguldas pilsdrupās norisinājās Ozola jubilejas koncerts, kur uz skatuves kāpa daudzi viesmākslinieki, to skaitā arī grupa Jumprava, kura kopā ar Ozolu jaunā skanējumā izpildīja dziesmu Peldētājs. Tagad, grupas Jumprava jubilejas koncerta norises dienā, tā tiek laista klajā.

Klajā nācis Ozola dziesmas Sazvanāmies videoklips

Klajā nācis hiphopa izpildītāja Ozola dziesmas Sazvanāmies video. Kompozīcija ir iekļauta vasaras nogalē izdotajā īsajā albumā Kruīza kontroles zēni. Ieraksts tapis sadarbībā ar bītmeikeru apvienību Katapullt un Krii . Klipa autors ir jaunais un daudzsološais video veidotājs 91 kultures, kas sevi šogad ir pieteicis jau ar vairākiem vizuāliem darbiem, ziņoja mūziķa pārstāvji.

Ozols nodod klausītājiem jaunu dziesmu un video Klints Īstvuds

Hiphopa mākslinieks Ģirts Rozentāls jeb Ozols, gatavojoties Jubilejas koncertam, laiž klajā jaunu dziesmu un video ar nosaukumu Klints Īstvuds. Mūzikas autors ir Niklāvz, video veidoja jauns un vēl plašākai auditorijai neatklāts video mākslinieks ar pseidonīmu 91 kultures, informē mūziķa pārstāvji.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide