Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā 0 °C
Apmācies
Sestdiena, 18. janvāris
Antis, Antons, Antonijs

Parks

Cauri parkam par maksu

Daļai rīdzinieku neapmierinājumu arī šogad izraisījis fakts, ka no 23. līdz 27. maijam Rīgā, Vērmanes dārzā notiek pasākums Latvianbeerfest. Lai gan šis pasākums notiek jau astoto reizi un piesaista gan vietējos iedzīvotājus, gan tūristus, īslaicīga ieejas maksas pieprasīšana par ieeju Vērmanes dārzā ir radījusi arī zināmu neizpratni.

Pļavnieku bērzu audze pamazām pārtop parkā

Uzklausot Pļavnieku iedzīvotāju priekšlikumus, Rīgas pašvaldība šogad turpinās labiekārtošanas darbus šajā mikrorajonā, teritorijā starp Andreja Saharova, Dravnieku un Pļavnieku ielām.

Džeza klubā Parks skanēs zviedru mūziķa aranžētas latviešu dziesmas

Džeza klubā - restorānā Parks trešdien, 17 augustā plkst. 19 viesosies Ieva Kerēvica, Hans Antehed no Zviedrijas ar grupu un Deniss Paškevičs, portālam Diena.lv pastāstīja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Tarbuna.H. Antehed ir lielisks pianists un aranžētājs. Esot ciešā saistībā ar Latviju, viņš izveidojis programmu ar pazīstamām, populārām latviešu dziesmām savā aranžējumā, kas atklāj cittautieša skatījumu uz mums tik pierastām mūzikas vērtībām.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide