Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Pasta sūtījumi

Simt cerību pieturu. Latvijas pastkastīšu stāsts

Latvijas pasta simtgadē fotogrāfs Jānis Deinats grāmatā 100 pasta pieturu iemūžinājis vienu no mūsu lauku ainavas tīrradņiem – pastkastītes. Ar neizteiktu vaicājumu, cik ilgi tās vēl stāvēs.

Diskutē par ģenerālvienošanās slēgšanu pasta nozarē

Patlaban notiek provizoriskas pārrunas par ģenerālvienošanās slēgšanu pasta nozarē, aģentūrai LETA sacīja Latvijas brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) priekšsēdētāja vietniece Irēna Liepiņa.

Joprojām arī papīra vēstules

Lai gan saziņai ar klientiem un sadarbības partneriem uzņēmumi aizvien vairāk izmanto elektronisko saraksti, tomēr vēl aizvien tiek izmantotas arī papīra vēstules un līdz ar to arī Latvijas pasta pakalpojumi. Tomēr Dienas aptaujātie uzņēmumi atzīst, ka papīra vēstuļu skaits pēdējā laikā noteikti ir samazinājies un retāki kļūst arī tie gadījumi, kad tādas noteikti nepieciešamas.Paraksta nozīme

Reklāmas pastkastē - sabiedrība neiebilst, tāpēc risinājumi kavējas

Pilna pastkastīte ar reklāmām - izrādās, tas nemaz nav tik kaitinoši. Jaunākais SKDS pētījums atklāj, ka vairāk nekā trešdaļa aptaujāto dod priekšroku informatīvu materiālu saņemšanai ar pasta starpniecību. Tas ļauj secināt - ilgās diskusijas par to, ka nepieciešams cīnīties pret reklāmu piebāztām pastkastēm, tā arī beigsies bez īpaša rezultāta. Turklāt sabiedrības atvērtība liecina, ka tas ir vēl neapgūts lauks uzņēmumu tiešajam mārketingam, pirmdien lasāms avīzē Diena.

Atsevišķus pasta sūtījumus varēs izņemt arī ar autovadītāja apliecību

Lai iedzīvotājiem atvieglotu pasta sūtījumu izņemšanas procesu, ierakstītus un līdz 150 eiro apdrošinātus pasta sūtījumus iedzīvotāji varēs saņemt, uzrādot ne tikai personu apliecinošu dokumentu, bet arī jebkuru citu valsts iestādes izdotu dokumentu, pēc kura būs iesējams identificēt attiecīgo personu, paredz otrdien valdībā atbalstītie grozījumi noteikumos par prasībām ierakstīto un apdrošināto pasta sūtījumu izsniegšanai.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide