Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Pasts

Pensiju piegādi dzīvesvietā iespējams izvēlēties, sazinoties ar VSAA

Ņemot vērā ārkārtējās situācijas laikā valstī noteiktos ierobežojumus Covid-19 izplatības mazināšanai, tiem klientiem, kas Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) piešķirto pensiju saņem Pasta norēķinu sistēmā (PNS) vai bankas kontā kredītiestādē un kas vēlas turpmāk saņemt to savā dzīvesvietā, ir jāvēršas ar iesniegumu VSAA, portālu Diena.lv informē Latvijas Pasta pārstāve Gundega Vārpa.

Rēzeknē pasta sūtījumā atrod gāzes pistoles detaļas un munīciju

Vakar Valsts policija (VP) Rēzeknes iecirknī vērsās kāds 1978.gadā dzimis vīrietis, kurš strādā uzņēmumā, kas nodarbojas ar starptautisko sūtījumu piegādi. Veicot saņemto sūtījumu pārkraušanu, viena no pakām izkrita no bagāžas nodalījuma, izdalot specifisku skaņu. Vīrietim radās aizdomas, ka pakā varētu kaut kas saplīst, līdz ar to, viņš nolēma pakas saturu pārbaudīt. Atverot kārbu, un ieraugot tās saturu, viņš nekavējoties devās uz tuvāko policijas iecirkni, portālu Diena.lv informē VP pārstāve Ksenija Belova.

Muitas suņi gandrīz katru dienu atrod aizdomīgus atklājumus pasta sūtījumos

Pateicoties muitas suņiem, pagājušajā gadā ir būtiski palielinājies kriminālprocesu skaits par pasta sūtījumiem, trešdien Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēdē pavēstīja Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektora vietnieks Kaspars Čerņeckis.

Topā pasta balodis no Ķīnas

Interneta veikaliem kļūstot populārākiem, ar katru gadu strauji pieaug sūtījumu skaits no ārzemēm. Rudens, kad vecāki savus bērnus gatavo skolai, tāpat arī Ziemassvētku laiks, kad cits citu vēlamies iepriecināt ar dāvanām, ir īstais pļaujas laiks tirgotājiem.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide