Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

PNB banka

Kā izlaupīja PNB banku

Kā izrādās, pagājušā gada jūlijā – gandrīz mēnesi pirms lēmuma par PNB bankas (iepriekš Norvik bankas) slēgšanu – Valsts policija ir saņēmusi detalizētu trauksmes cēlēja ziņojumu par situāciju kredītiestādē un tās "pēdējā brīža" izlaupīšanu. Ja ne policijas neieinteresētība rīkoties un atbildīgo iestāžu nespēja operatīvi apmainīties ar informāciju, kredītiestādes darbību būtu bijis iespējams apturēt agrāk, tā izvairoties no iespaidīgu finanšu līdzekļu aizplūšanas.

Raidījums: PNB Bankas administrators iesūdz tiesā bijušo NATO ģenerālsekretāru

Maksātnespējīgās PNB bankas administrators vērsies tiesā ar 32 miljonu eiro prasību pret bijušo bankas valdi un padomi par bankai nodarītajiem zaudējumiem. Tiesas priekšā nāksies atbildēt arī diviem starptautiski zināmākajiem PNB Bankas agrākajiem darbiniekiem – bijušajam NATO ģenerālsekretāram Andersam Fogam Rasmusenam un bijušajam Vācijas izlūkdienesta priekšniekam Augustam Haningam. Tiesa jau lēmusi apķīlāt viņiem piederošus īpašumus, noskaidrojis LTV raidījums de facto.

ECB anulējusi PNB bankas licenci

Eiropas Centrālā banka (ECB) ir pieņēmusi lēmumu anulēt maksātnespējīgās PNB banka licenci, portālam Diena.lv pavēstīja Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK). ECB lēmums ir pieņemts pēc FKTK ierosinājuma.

Rīgas namu pārvaldnieks iestājies PNB bankas kreditoru rindā

Pašvaldības SIA Rīgas namu pārvaldnieks (RNP) 2019.gada 11.decembrī maksātnespējas administratoram iesniedzis kreditora prasījumu pret AS PNB Banka, aģentūrai LETA apstiprināja uzņēmuma pārstāvis Krists Leiškalns.

ECB jau pavasarī apsvērusi PNB bankas darbības pārtraukšanu

Eiropas Centrālā banka (ECB) šogad pavasarī, veicot PNB bankas klātienes pārbaudi, secinājusi, ka ir jāapsver bankas darbības pārtraukšanas scenārija iespējamība, teikts Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesas spriedumā, ar kuru PNB banka tika pasludināta par maksātnespējīgu.

Aicina PNB bankas klientus atbrīvot seifus

Maksātnespējīgās PNB bankas administrators Vigo Krastiņš aicina bankas klientus izņemt mantu, kas glabājas to seifos, teikts paziņojumā oficiālajā izdevumā Latvijas Vēstnesis.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide