Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

PNB banka

Raidījums: Allas Jurašas uzņēmums un advokātu birojs no PNB bankas vairāku gadu laikā saņēmis ap pusmiljonu eiro

Bijušais Satversmes aizsardzības biroja (SAB) darbinieks Aigars Sparāns tika aizturēts brīdī, kad ieradās uz tikšanos ar cilvēku, kas ir kontaktpersona ar savulaik ietekmīgo kriminālo autoritāti "Sļivu". Tā pati persona kļuvusi par politiķa Jura Juraša dibinātas firmas īpašnieku un Allas Jurašas klientu, vēsta TV3 raidījums Nekā personīga.

ECB anulējusi PNB bankas licenci

Eiropas Centrālā banka (ECB) ir pieņēmusi lēmumu anulēt maksātnespējīgās PNB banka licenci, portālam Diena.lv pavēstīja Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK). ECB lēmums ir pieņemts pēc FKTK ierosinājuma.

ECB jau pavasarī apsvērusi PNB bankas darbības pārtraukšanu

Eiropas Centrālā banka (ECB) šogad pavasarī, veicot PNB bankas klātienes pārbaudi, secinājusi, ka ir jāapsver bankas darbības pārtraukšanas scenārija iespējamība, teikts Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesas spriedumā, ar kuru PNB banka tika pasludināta par maksātnespējīgu.

Aicina PNB bankas klientus atbrīvot seifus

Maksātnespējīgās PNB bankas administrators Vigo Krastiņš aicina bankas klientus izņemt mantu, kas glabājas to seifos, teikts paziņojumā oficiālajā izdevumā Latvijas Vēstnesis.

Šķēle un Šlesers vēlas kļūt par baņķieriem un grasās pirkt Meridian Trade Bank

Meridian Trade Bank ir viena no Latvijas mazākajām un vecākajām kredītiestādēm. Tai līdz šī gada beigām jāatrod finanšu investors, pretējā gadījumā bankā nebūs pietiekami daudz naudas, lai tā turpinātu darbu. Meridian Trade Bank izdevies atrast pat vairākus investorus, no kuriem lielākais ir Andrim Šķēlem un Aināram Šleseram piederošs uzņēmums, ziņo Nekā personīga.

Garantētos finanšu līdzekļus saņēmuši 85% PNB bankas klientu

Citadele garantēto atlīdzību izmaksu AS PNB banka klientiem sāka 22. augustā un šobrīd savus garantētos finanšu līdzekļus saņēmuši jau 85%. Trīs mēnešu laikā valsts garantētajās atlīdzībās 42 400 klientiem izmaksāti vairāk nekā 238 miljoni eiro. Lielākais klientu pieplūdums bija bankas Daugavpils filiālē, uz kuru devās atbalsta komanda no Rīgas.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide