Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Politiskā krīze Venecuēlā

Spānija kritizē Trampa politiku pret Kubu un Venecuēlu

Spānijas ārlietu ministrs Žozeps Borreljs trešdien nosodīja Vašingtonas lēmumu atcelt aizliegumu ASV tiesās izskatīt lietas par Kubā konfiscētiem īpašumiem, lēmumu raksturojot kā varas ļaunprātīgu izmantošanu, kas var novest pie juridiskām kaujām.

Maduro mudina Venecuēlas armiju saglabāt kaujas garu

Venecuēlas prezidents Nikolass Maduro ceturtdien mudināja bruņotos spēkus stāties pretī "ikvienam apvērsuma sazvērniekam", ar šo aicinājumu nākot klajā pēc neveiksmīgā militārās sacelšanās mēģinājuma opozīcijas līdera Huana Gvaido atbalstam.

Venecuēlā sadursmēs upuris un desmitiem cietušo

Politiskajā un ekonomiskajā krīzē ieslīgušās Venecuēlas galvaspilsētas Karakasas ielās turpinoties protestiem un sadursmēm starp prezidenta Nikolasa Maduro spēkiem un opozīcijas atbalstītajiem, strauji pieaug cietušo skaits. Kāda sieviete arī gājusi bojā, vēsta BBC.

Maduro un Gvaido atbalstītāji ielās cīnās par kontroli Venecuēlā

Venecuēlas galvaspilsētā Karakasā un citviet Dienvidamerikas valstī trešdien ielās izgāja opozīcijas līdera Huana Gvaido atbalstītāji, lai pieprasītu sociālistu prezidenta Nikolasa Maduro atkāpšanos. Protesti atsākās dienu pēc tam, kad Karakasā sadursmēs starp Gvaido atbalstītājiem un Maduro lojālajiem drošībniekiem ievainojumus guva vairāk nekā simt cilvēku.

Gvaido apgalvo, ka Maduro režīma likvidēšana esot pēdējā fāzē

Venecuēlas opozīcijas līderis Huans Gvaido, kas pasludinājis sevi par prezidenta pienākumu izpildītāju, otrdien paziņojis, ka sākusies līdzšinējā prezidenta Nikolasa Maduro gāšanas "pēdējā fāze", tikmēr valdība paziņojusi, ka situācija tiek kontrolēta.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide