Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus

Porta

Pasaules dimensija - mūzikas festivāls Porta

Iedvesmojošu pasaules mūziku un izzinošu kino par to jau četrpadsmito gadu šoruden, 1. un 8. novembrī, piedāvā festivāls Porta. Gaidāma īpaša satikšanās pasaules mūzikas krustcelēs, tikai šoreiz tā nolikta jaunā vietā - mūzikas namā Daile.

Latvija piedalīsies Pasaules mūzikas gadatirgū Womex 2014 Spānijā

Šogad Pasaules mūzikas gadatirgus Womex notiks Spānijā, Santjago di Kompostela no 22. līdz 26. oktobrim, un tajā jau devīto reizi būs pārstāvēta arī Latvija, informēja Latvijas Mūzikas informācijas centra (LMIC) pārstāve Ināra Jakubone.

Portas skats uz Austrumiem

Pasaules mūzikas festivāls Porta piedāvās pārsteidzošus muzikālus projektus, filmas un daudz ko citu

Neparastā izstāde - vienīgais koncerts Latvijā!

"Mēs izaugām ar kinostudijas Gruzijafiļm filmām, kurās skanēja izcilā komponista Gijas Kančeli mūzika", stāsta gruzīnu trio The Shin dalībnieki, kas radījuši muzikālas interpretācijas Kančeli teātra un kino mūzikai un kopā ar Latvijas māksliniekiem tās savienojuši koncertuzvedumā _NEPARASTĀ IZSTĀDE: Kančeli.

Zvaigžņu grupā apvienojas Busulis un bijušie COSMOS dalībnieki

1.decembrī festivālā PORTA pasaules pirmatskaņojumu piedzīvos koncertprogramma NEPARASTĀ IZSTĀDE: Kančeli. Gruzija. Latvija, kurā kopā ar gruzīnu etno džeza grupu The Shin, Liepājas simfonisko orķestri, obojistu Normundu Šnē piedalīsies arī speciāli šim projektam izveidotā vokālā zvaigžņu grupa Shilas (Intars Busulis, Jānis Šipkēvics, Jānis Ozols, Kristaps Šorins, Jānis Strazdins un Ģirts Ozoliņš), informē festivāla direktore Ilze Apsiņa.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide