Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Prāga

Latvijas izlasi klātienē atbalstīs pieci tūkstoši

Pasaules hokeja čempionāts, kas šogad notiks Prāgā un Ostravā no 1. līdz 17. maijam, varētu pulcēt aptuveni 650 tūkstošu līdzjutēju, no kuriem ap 5000 varētu būt no Latvijas, liecina pieejamā informācija. Ostravā gan mūsu komanda nespēlē, tāpēc līdzjutēji tur varētu iemaldīties tikai ekskursijas nolūkos. Savukārt Prāgu ilglaicīgākie fani varētu atcerēties no 2004. gada čempionāta, taču maldīgi ir domāt, ka viss šogad būs tieši tā kā toreiz, pirmdien lasāms avīzē Diena.

PČ hokejā organizatori sagaida aptuveni 650 000 līdzjutēju

Maija sākumā Čehijā paredzētā pasaules hokeja čempionāta organizatori sagaida aptuveni 650 000 līdzjutēju klātbūtni, paudusi orgkomitejas vadītāja Markēta Štērbova."Nevēlamies risināt problēmas, bet gan novērst tās preventīvi," paudusi Štērbova, informējot, ka skatītājiem gan Prāgā, gan Ostravā jārēķinās ar rūpīgām drošības pārbaudēm.

Prāgā Staļina pieminekļa vietā izkārts milzīgs Putina plakāts

Kustības "Dekomunizācija" aktīvisti Prāgā agrākajā padomju diktatora Josifa Staļina pieminekļa atrašanās vietā izkāruši milzīgu plakātu ar Krievijas prezidenta Vladimira Putina portretu, vēsta izdevums "Lidové noviny".Akcija saistīta ar šobrīd notiekošajām pirmstermiņa parlamenta vēlēšanām. Plakāts tiek turēts ar divu celtņu palīdzību, tajā Putina galva piemontēta Staļina figūrai.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide