Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +8 °C
Skaidrs
Trešdiena, 28. septembris
Sergejs, Svetlana, Lana

Priekšvēlēšanas

Progresīvo lokomotīve – Briškens

Nosaucot pilnu potenciālo ministru sarakstu, partija Progresīvie faktiski ir iesaistījusies priekšvēlēšanu cīņā. Daļa ministru kandidātu ir sabiedrībā pazīstami, bet nav konkrētās partijas biedri. Tāds nav arī Kaspars Briškens, kurš nominēts Ministru prezidenta amatam.

Meļņiks: Reitingu un minējumu laiks

Līdz vēlēšanām mazliet vairāk nekā nedēļa. Spriedze aug. Vismaz politiķu vidū. Ievēlēs? Neievēlēs? Cik balsu būs, cik pietrūks? Kāri tiek tvertas katras reitingu izmaiņas. Ne visai tīkamie dati noklusēti, bet tie, kas rāda kaut par gramu labākas izredzes, - plaši izbazūnēti, it kā no šiem cipariem vien būtu kas atkarīgs.

Divi Saskaņas kandidāti priekšvēlēšanu kampaņās pretlikumīgi valkā karavīra formu

Priekšvēlēšanu laikā politiskās kampaņas ietvaros atsevišķi deputātu kandidāti pretlikumīgi izmantojuši Nacionālo bruņoto spēku (NBS) karavīru formas tērpus. Pēdējo nedēļu laikā Aizsardzības ministrija (AM) konstatējusi vairākus šādus gadījumus, portālu Diena.lv informēja ministrijā.AM ziņo, ka pārkāpumus veikušas no aktīvā dienesta atvaļinātas personas, neievērojot likumu par formas tērpa valkāšanas tiesībām, taču neatklāj konkrētus vārdus vai pārstāvētos politiskos spēkus.

Zanders: Priekšvēlēšanu disciplīna - skriešana maisos

Neviens deputāta amata kandidāts (vai viņa partija) pat spīdzināts neatzīsies, ka labi zina - iespējas kļūt par Eiropas Parlamenta (EP) deputātu viņam (tai) patiesībā ir, maigi izsakoties, nelielas. Ja nerunā par tiem īpatņiem, kuriem vienkārši patīk, žargonā izsakoties, zīmēties, citi šo kampaņu uztver kā savdabīgu iesildīšanos Saeimas vēlēšanām jau pēc dažiem mēnešiem.

NEPLP vadlīnijas: Pirms vēlēšanām mediji nedrīkstēs sniegt anonīmos avotos balstītu informāciju

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) būtiski papildinājusi pērn martā pieņemtās vadlīnijas Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likuma (EPLL) piemērošanai, veidojot ziņu un informatīvi dokumentālos raidījumus, it īpaši pirmsvēlēšanu laikā, biznesa portālu Nozare.lv informēja NEPLP informācijas centra vadītāja Sanita Blomniece.

NEPLP piešķirs Ls 170 000 priekšvēlēšanu raidījumu sagatavošanai

Valdība no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) plāno piešķirt 170 000 latu, lai varētu nodrošināt priekšvēlēšanu raidījumu sagatavošanu, liecina valdības nākamās nedēļas darba kārtība.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide