Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Priekšvēlēšanu aģitācija

Rosina bargāk sodīt par nelikumīgu priekšvēlēšanu aģitāciju

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) sagatavojis grozījumus likumā, kas paredz bargākus naudas sodus par priekšvēlēšanu aģitācijas kārtības pārkāpšanu vai priekšvēlēšanu aģitācijai noteikto ierobežojumu neievērošanu.

Dinamo Rīga jāatmaksā teju 7000 eiro par pretlikumīgu aģitāciju 10. Saeimas vēlēšanās

Administratīvā apgabaltiesa nospriedusi, ka SIA Dinamo Rīga jāatmaksā 6828,89 eiro valsts budžetā saistībā ar priekšvēlēšanu aģitācijas pārkāpumiem 10. Saeimas vēlēšanās, liecina publiski pieejamais tiesas spriedums. Lieta nonāca apgabaltiesā, jo šī gada februārī Augstākā tiesa (AT) atcēla iepriekšējo apgabaltiesas spriedumu. AT ieskatā, tajā bija kļūdaini vērtēti apstākļi.

Krievijas sociālie tīkli ignorē KNAB aicinājumus sadarboties aģitācijas kontrolē

Kamēr ASV interneta giganti - sociālās vietnes Facebook, Twitter un arī korporācija Google, kurai pieder populārā video vietne YouTube - piekrituši sadarboties ar Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju (KNAB) politisko partiju aģitācijas uzraudzībā priekšvēlēšanu laikā, ne tuvu tik labi nevedas sadarbība ar Krievijā reģistrētajiem sociālajiem tīkliem, otrdien vakarā vēstīja telekanāls LNT.

KNAB: Birojs uzrauga politisko aģitāciju arī sociālajos medijos

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB), atsaucoties uz publiski izskanējušo informāciju Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centra Re:Baltica publikācijā Vēlēšanu kampaņas melnais caurums, ka KNAB neuzrauga politisko aģitāciju sociālajos medijos, informē, ka paustais apgalvojums ir nepamatots un faktiskajai situācijai neatbilstošs, un veicina maldīga priekšstata radīšanu sabiedrībā par patieso situāciju, portālam Diena.lv pavēstīja KNAB pārstāve Laura Dusa.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide