Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +23 °C
Daļēji saulains
Trešdiena, 29. maijs
Raivis, Raivo, Maksis, Maksims

Purvīša balva

Purvīša balvai nominēti Luīze Rukšāne, Paula Zvane un Romāns Korovins

Izvērtējot izstādes un mākslinieku darbus, kas bija apskatāmi laika posmā no 2024. gada 1. janvāra līdz 31. martam, neatkarīgo ekspertu darba grupa nākamajai Purvīša balvai, kura tiks pasniegta 2025. gada pavasarī, ir izvirzījusi Luīzi Rukšāni, Paulu Zvani un Romānu Korovinu, informēja balvas rīkotāji.

Diāna Tamane atklās personālizstādi Tokijā

Kanzan galerijā Japānā 16. februārī tiks atklāta latviešu/igauņu mākslinieces Diānas Tamanes personālizstāde Half-Love. Izstāde būs atvērta līdz 31. martam, informēja māksliniece.

Purvīša balvas ieguvēja Ance Eikena: Kā omes rabarberu maize

Iegūstot starptautiskas žūrijas visaugstāko novērtējumu, astoto Purvīša balvu ir saņēmusi māksliniece Ance Eikena par savu personālizstādi Dievs Tēvs Debesīs, kas bija skatāma mākslas telpā Brīvība. Līdz ar šo apbalvojumu viņa iegūst vērienīgu naudas balvu – 28 500 eiro (pirms nodokļu nomaksas). Aicinājām mākslinieci uz nelielu sarunu.

Purvīša balvu saņem māksliniece Ance Eikena

Purvīša balvu 2023 saņem māksliniece Ance Eikena par personālizstādi Dievs tēvs debesīs, informēja Latvijas Nacionālais mākslas muzeja pārstāve Natālija Sujunšalijeva.

Nedēļas nogalē notiks Purvīša balvas 2023 pasniegšanas ceremonija

Piektdien, 26. maijā, plkst. 19.00 Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā notiks Purvīša balvas 2023 pasniegšanas ceremonija, kuras laikā tiks paziņots laureāts, pasniegta balva par mūža ieguldījumu mākslā tekstilmāksliniecei Edītei Pauls-Vīgnerei, kā arī taps zināms skatītāju simpātiju balsojuma uzvarētājs, informēja balvas rīkotāji.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide