Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Redžeps Tajips Erdogans

Erdogans cer atrisināt strīdu ar amerikāņiem

Turcija cer nogludināt nopietnās domstarpības ar ASV, kuras varētu sodīt Ankaru par lēmumu no Krievijas iegādāties tās modernāko pretgaisa aizsardzības sistēmu. Turcija ir NATO dalībvalsts, tāpēc citi alianses locekļi nav priecīgi par tās darījumu ar Krieviju. Vašingtona ir devusi Turcijai laiku līdz nākamā mēneša beigām, lai lauztu bruņojuma iegādes līgumu ar Krieviju, taču diez vai tas notiks.

Erdogans nespēj pieņemt sakāvi Stambulā

Turcijas prezidents Redžeps Tajips Erdogans aicinājis atbildīgās iestādes anulēt Stambulas pašvaldību vēlēšanu rezultātus, jo, viņaprāt, pārkāpti noteikumi darbinieku pieņemšanai vēlēšanu iecirkņos. Sākotnējie rezultāti liecina, ka mēra vēlēšanās Stambulā ar nelielu pārsvaru uzvarējis opozīcijā esošā Republikāniskās Tautas partijas (CHP) kandidāts, pieliekot punktu 25 gadus ilgušajai konservatīvo islāmistu valdīšanai Stambulā.

Pēc strīdiem Rietumos skauj draugus Maskavā

Turcijas prezidents Redžeps Tajips Erdogans šodien Maskavā jau trešo reizi šogad tiksies ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu. Nevar nepamanīt, ka pēc pusgadu ilgā atsaluma starp abām valstīm, kas iestājās 2015. gada novembrī, kad Turcijas Gaisa spēku lidmašīna notrieca Krievijas iznīcinātāju Su-24, jo tas esot pārkāpis Turcijas gaisa telpu Sīrijas pierobežā, Turcija īpašu uzmanību velta attiecību attīstīšanai ar Krieviju.

Erdogana partijai iespējama vilšanās arī Stambulā

Pēc svētdien notikušajām Turcijas pašvaldību vēlēšanām opozīcijas kandidāts izvirzījies vadībā arī cīņā par Stambulas mēra amatu, pirmdien paziņojis Augstākās Vēlēšanu kolēģijas (YSK) priekšsēdētājs Sadi Givens. Givens tomēr norādīja, ka vēl nav pabeigta balsu skaitīšana un tās rezultātu apstrīdēšanas procedūra.

Pašvaldību vēlēšanās testēs Erdogana varu

Turcijas prezidents Redžeps Tajips Erdogans pēdējās nedēļās ir ļoti aizņemts, jo viņam valsts vadīšana ir jāapvieno ar piedalīšanos valdošās konservatīvās Taisnīguma un attīstības partijas (AKP) priekšvēlēšanu kampaņas pasākumos. Viņš ir redzams arī uz priekšvēlēšanu plakātiem, lai gan patiesībā Erdogans nekandidē.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide