Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +18 °C
Skaidrs
Ceturtdiena, 29. jūlijs
Vidmants, Edmunds, Edžus

Rēzeknes slimnīca

FOTO: Rēzeknes slimnīcā sāk strādāt divi dakteri klauni

Šogad biedrība Dr.Klauns ir sagatavojusi 20 jaunus dakterus klaunus, no kuriem divi ir sākuši darbu Rēzeknes slimnīcas Bērnu nodaļā, radot iespēju bērniem veseļoties ar prieku, portāls_ Diena.lv _uzzināja__ biedrībā.

Rēzeknes poliklīnikā un slimnīcā veiks darbinieku novērtēšanu

Atkārtotajā tikšanās reizē ar SIA Rēzeknes Veselības aprūpes centrs (poliklīnikas) mediķiem, pārrunājot gaidāmo poliklīnikas un slimnīcas apvienošanu, Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs (Saskaņa) pateica, ka administratīvais un saimnieciskais personāls tiks vērtēts un ne visiem tiks nodrošināta iespēja strādāt apvienotajā sabiedrībā, aģentūru LETA informēja Rēzeknes pilsētas pašvaldībā.

Rēzeknes dome izskata iespēju apvienot slimnīcu un poliklīniku

Rēzeknes pilsētas dome apsver iespēju apvienot Rēzeknes slimnīcu un SIA _Rēzeknes veselības aprūpes centrs _vienā veselības aprūpes iestādē, portāls Diena.lv uzzināja pilsētas domē. Šāda apvienošana varētu palīdzēt optimizēt abu iestāžu darbību, izvairīties no pakalpojumu dublēšanās, tādējādi veicinātu pakalpojumu kvalitātes uzlabošanos.

Sanitāri var nesaņemt pat minimālo algu

Zemākais medicīniskais personāls Latvijas slimnīcās saņem krietni mazāk nekā valstī noteiktā minimālā alga - 239 eiro likumā noteikto 320 eiro vietā. To paziņojis Latvijas Slimnīcu biedrības (LSB) vadītājs Jevgeņijs Kalējs, bet Veselības ministrija (VM) joprojām uzstāj, ka tās noteiktais tarifs sedz Ministru kabineta (MK) noteikumos fiksēto atalgojumu, kas ārstniecības un pacientu aprūpes atbalsta personām ir ne zemāks par 338,64 eiro, piektdien raksta laikraksts Diena.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide