Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +24 °C
Daļēji apmācies
Otrdiena, 18. jūnijs
Madis, Alberts

Rīgas birža

Pūķis, kuru sauca Karš. Muzeju pasākumu programma Ukrainas atbalstam

24. februārī apritēs tieši divi gadi, kopš Krievijas karaspēks sāka pilna mēroga iebrukumu Ukrainā. Šajā laikā ukraiņu tautas neizmērojamā drosme ir izpelnījusies apbrīnu visā pasaulē. Latvijas Nacionālais mākslas muzejs piedāvā divu dienu pasākumu programmu, lai paustu solidaritāti un atgādinātu par Ukrainas atbalsta iespējām.

Vecrīgā tapusi vides instalācija Karogu iela

Rīgas vasaras kultūras programmā ir tapusi 7. Rīgas Starptautiskās tekstilmākslas un šķiedras mākslas triennāles Karogu iela, kas veido simbolisku tiltu starp abām izstādes norises vietām – Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeju un mākslas muzeju Rīgas birža. Scenogrāfa Reiņa Suhanova vides instalācija rīdziniekus un pilsētas viesus aicina aizdomāties par izstādes devīzi Kurp ejam?.

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs saņēmis pirmo dāvinājumu un atbalstu no ASV ziedojumu fonda

Pateicoties mākslinieces Vijas Celmiņas, Latvijas goda konsula Vermontas štatā Dara Dēliņa un Latvijas goda konsula Filadelfijā Džona Medvecka ASV dibinātā fonda atbalstam, Latvijas Nacionālais mākslas muzejs saņēmis nozīmīgu dāvinājumu Mākslas muzejā Rīgas birža izvietotajai ārzemju mākslas kolekcijai – divus mākslinieciski vērtīgus sudraba priekšmetus. Vienlaikus LNMM saņēmis fonda atbalstu izstādes Tikai neraudi! veidošanai 2023. gada vasarā muzeja galvenajā ēkā.

Sveiciens svētkos no Itālijas mākslas krājumiem

Mākslas muzejā Rīgas Birža līdz 16. janvārim ir apskatāma itāļu mākslinieka Antonio Frančesko Brinas (1540–1586) glezna Dievmāte ar bērnu, kas uz Latviju atceļojusi no viņa tautieša Džordžo Barati privātkolekcijas.

Rīgas biržā skatāma Antonio Frančesko Brinas glezna Dievmāte ar bērnu

Mākslas muzeja Rīgas birža 4. stāvā (Doma laukumā 6) starp pastāvīgas ekspozīcijas darbiem Eiropas mākslas galerijā būs apskatāma 16. gadsimta itāļu mākslinieka Antonio Frančesko Brinas glezna Dievmāte ar bērnu, kas atceļojusi uz Rīgu no Džordžo Barati privātkolekcijas Milānā, informēja muzeja pārstāvji.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide