Laika ziņas
Šodien
Slapjš sniegs

Rīgas dome

Rīgai šogad būs krīzes budžets ar deficītu

Šā gada Rīgas budžets būs ar deficītu, līdz ar to nevar runāt par kādām jaunām iniciatīvām, bet gan jostas savilkšanu, Dienai norāda Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Vilnis Ķirsis (JV). Iedzīvotājiem nesamazināsies ne līdzšinējās piemaksas (piemēram, pirmsskolas pedagogiem), ne pabalsti. Taču visstrīdīgākais jautājums ir par domes amatpersonu algu palielināšanu saistībā ar vidējās algas pieaugumu, kā to nosaka likums.

Rīgas dome plāno likvidēt izpilddirekcijas

Rīgas dome plāno likvidēt izpilddirekcijas, pirmdien 100 dienu preses konferencē informēja Rīgas mērs Mārtiņš Staķis (APP). Jau nākamajā domes sēdē esot plānots pieņemt lēmumu par likvidēšanas sākšanu.

Pirmie trīs mēneši ar 300 lēmumiem

Jaunais Rīgas domes (RD) sasaukums Mārtiņa Staķa vadībā ir aizvadījis nepilnus trīs mēnešus, tomēr pat šajā samērā īsajā periodā domes vārds paspējis izskanēt daudz – gan labā, gan ne tik labā nozīmē. Visskaļāk gan tas izskanēja ne saistībā ar kādiem oficiāli pieņemtajiem domes lēmumiem vai nesaprašanos starp koalīciju un opozīciju, kā tas bija iepriekšējo sasaukumu laikā, kad Rīgas mērs bija Nils Ušakovs (Saskaņa).

Uz laiku apturēta Biķernieku un Anniņmuižas pastaigu takas izgaismošana

Rīgas pašvaldība pieņēmusi lēmumu uz laiku apturēt svētku noformējuma izgaismošanu Biķernieku meža alejas un Anniņmuižas parka pastaigu takās, kur brīvdienās pulcējās liels skaits cilvēku, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide