Laika ziņas
Šodien
Migla
Otrdiena, 16. aprīlis
Mintauts, Alfs, Bernadeta

Rīgas dome

Rīgas parkos atkal iedarbinātas strūklakas

Apmēram nedēļu ātrāk nekā pērn darbu Rīgas parkos pakāpeniski sāk pašvaldības uzņēmuma Rīgas meži apsaimniekotās strūklakas. Kā pirmā darbu sāka peldošā strūklaka, kas atrodas kanālā pie Bastejkalna.

Rīgas pašvaldība vēršas tiesā par darba līguma izbeigšanu ar Vaivodu

Lai izbeigtu darba tiesiskās attiecības ar bijušo Rīgas pašvaldības Ārtelpas un mobilitātes departamenta (ĀMD) direktora pienākumu izpildītāju Jāni Vaivodu, Rīgas pašvaldība vērsusies tiesā, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa.

Ghetto Games pasākumiem būs jākļūst klusākiem

Ghetto Games pasākumiem būs jākļūst klusākiem, paredz šodien Rīgas domes Īpašuma komitejas deputātu atbalstītais domes lēmumprojekts, ar kuru plānots daļu Grīziņkalna turpināt nodot bezatlīdzības lietošanā biedrībai Streetbasket.

Būtiski ierobežos kravas transporta satiksmi arī Pārdaugavā

No ceturtdienas, 21.marta, tiks pilnībā aizliegta kravas transporta tranzīta satiksme cauri Torņkalnam pa Vienības gatvi un Jelgavas ielu, kā arī rīta un vakara sastrēgumstundās aizliegta kravas transporta satiksme abos virzienos gar Daugavas kreiso krastu starp Bolderāju un Salu tiltu, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa.

Demontēs tirdzniecības centra Minska izkārtni

Rīgas vicemērs Edvards Ratnieks (NA/LRA) saņēmis apstiprinājumu no tirdzniecības centra Minska nomnieka un attīstītāja SIA Apex Investments, ka no 14.marta sāksies centra galvenās izkārtnes Minska demontāžas darbi, aģentūru LETA informēja vicemēra padomniece Elīna Bērziņa.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide