Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Rīgas dome

Rīgas dome nobalso pret Riga.lv likvidēšanu

Rīgas dome trešdien ārkārtas sēdē nobalsoja pret pašvaldības nodibinājuma Riga.lv likvidēšanu, vienlaikus līdz rudenim solot izvērtēt tā darbības lietderību. Ārkārtas sēde tika sasaukta pēc opozīcija iesnieguma, kurā tika lūgts nekavējoties, bet ne vēlāk kā līdz 30. jūnijam, uzsākt Riga.lv likvidāciju, kā arī nekavējoties, bet ne vēlāk kā līdz 1. jūlijam, veikt nodibinājuma Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs (RTAB) darbības lietderības izvērtējumu.

KNAB aizturējis arī Rīgas Tūrisma attīstības biroja vadītāju

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) kriminālprocesā par Rīgas Tūrisma attīstības biroja (RTAB) amatpersonu iespējamiem noziegumiem aizturējis un policijas izolatorā ievietojis RTAB biroja vadītāju Ingunu Priedīti, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

KNAB kratīšana arī Rīgas domē

Arī Rīgas domē pirmdienas rītā ieradušies Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbinieki, novēroja aģentūra LETA.

Sāk kriminālprocesu pret Rīgas Tūrisma attīstības biroja amatpersonām

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) sācis kriminālprocesu pret Rīgas domes nodibinājuma Rīgas Tūrisma attīstības birojs (RTAB) amatpersonām par budžeta līdzekļu izšķērdēšanu, dokumentu viltošanu, viltotu dokumentu izmantošanu un krāpšanu, aģentūru LETA informēja KNAB. Kā novēroja LETA, RTAB telpās pirmdien ieradušies KNAB darbinieki, tostarp arī maskās tērpti.

Reinbahs atgriežas RD Satiksmes departamenta direktora amatā

Rīgas domes Satiksmes departamenta direktora amatā atgriežoties Vitālija Reinbaham, savus pienākumus departamentā beigs pildīt viņa amata pienākumu izpildītājs Emīls Jakrins, aģentūrai LETA apstiprināja departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola.

Rīgas domes opozīcija rosinās likvidēt Riga.lv

Balsoties uz Valsts kontroles (VK) revīzijas ziņojumu, partijas Latvijas attīstībai (LA) frakcija ir sākusi parakstu vākšanu par ārkārtas sēdes sasaukšanu, lai rosinātu pašvaldības nodibinājuma Riga.lv likvidāciju, aģentūru LETA informēja frakcijas pārstāve Ieva Graudiņa-Šutko. Opozīcijas politiķi nodibinājumu Riga.lv nereti ir novērtējuši kā Rīgā valdošās koalīcijas un tās līdera Nila Ušakova (S) sabiedrisko attiecību instrumentu.

Ušakovs tiesā apstrīdējis Pūces lēmumu par viņa atstādināšanu

Atstādinātais Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (Saskaņa) ir iesniedzis pieteikumu tiesā, apstrīdot vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Jura Pūces (AP) izdoto rīkojumu par viņa atstādināšanu no amata, aģentūrai LETA pavēstīja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Atgādina par Neatkarības laukumu

Biedrība 4. maija deklarācijas klubs, kurā apvienojušies kādreizējie Augstākās padomes deputāti, kuri balsojuši par Latvijas neatkarības atjaunošanu, cēlis trauksmi par lēnīgo Rīgas pašvaldības atsaucību jautājumos, kas saistīti ar kādreizējā Jēkaba laukuma, tagad Neatkarības laukuma, attīstību.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide