Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Rīgas dome

Raidījums: 2014.gada eksperiments ar RD atlaidēm vilcienos beidzas ar 560 000 zaudējumiem valsts budžetam

Pirms septiņiem gadiem galvaspilsētas dome ar a/s Pasažieru vilciens vienojās, ka pensionāru atlaides Rīgas robežās darbosies arī piepilsētas vilcienos. Gatavojoties Saeimas vēlēšanām, tas bija izdevīgi tobrīd Rīgā pie varas esošajai Saskaņai, jo transporta atlaižu sistēma ir viņu galvenais trumpis. Pasažieru vilcienam darījums izrādījās neizdevīgs – braucēju bija daudz vairāk nekā prognozēts, un Rīga par tiem atteicās maksāt. Pasažieru vilciens vilcinājās vērsties tiesā līdz nokavēja termiņu. Par uzņēmumu atbildīgajā Satiksmes ministrijā atbildīgos par pazaudēto pusmiljonu nemeklē, vēsta raidījums Nekā personīga.

Staķis sola nepieļaut politiskā spēka šķelšanu

Sestdien partijas Progresīvie kongresā Rīgas mēra amata kandidāts Mārtiņš Staķis (APP) solīja nepakļauties politiskajām intrigām un nepieļaut Attīstībai/Par! un Progresīvo (APP) apvienības šķelšanu.

Staķa apkampienos vēl nemetas

Drīzāk par piesardzīgu var nosaukt Rīgas domes iespējamās opozīcijas partiju attieksmi pret pozīcijas priekšlikumu piedāvāt tām dažu domes komiteju priekšsēdētāju vietnieku amatus. Turklāt vakar no trim opozīcijas partijām uz tikšanos ar mēra amata kandidātu Mārtiņu Staķi ieradās tikai Gods kalpot Rīgai! un Latvijas Krievu savienības pārstāvji, bet ne Saskaņas politiķi.

Aci pret aci ar problēmām

"Patiesība par problēmām galvaspilsētā ir diezgan rūgta," pēc tikšanās ar Rīgas domes pagaidu administrāciju un departamentu vadītājiem atzina Rīgas mēra amata kandidāts Mārtiņš Staķis (A/P/P). Kaut arī joprojām nav zināms, kad domes jaunais sasaukums varēs sākt darbu, jo vairākas partijas vēlēšanu rezultātus ir apstrīdējušas, potenciālie pilsētas jaunie saimnieki uzsākuši iepazīšanos ar situāciju un nav slēpuši raizes par to.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide