Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Rīgas koncertzāle

Koncertzālei meklē citu vietu

Šā gada kultūras objekta nosaukumu droši var piešķirt ēkai Elizabetes ielā 2, kuru Kultūras ministrija (KM) noskatījusi kā iespējamo nacionālās koncertzāles vietu. Nozarē strādājošo viedokļi ir atšķirīgi – vieni atbalsta KM redzējumu, citi vēlētos koncertzāli redzēt citviet. Nu ir kārtējais raunds šajā mačā, jo Latvijas Arhitektu savienība (LAS) pēc KM ierosinājuma līdz 1. martam gatavojas nākt klajā ar savu priekšlikumu par šā objekta novietni. Ja līdz šim datumam skaidras atbildes no LAS nebūs par to, kur tad būt koncertzālei, tiks sludināts starptautisks metu konkurss ēkai Elizabetes ielā 2.

Koncertzāli – ar komunistu metodēm?

Vispirms vajadzētu definēt, kādai pēc būtības jābūt akustiskajai koncertzālei, tad domāt par tai piemērotāko vietu, nevis otrādi – intervijā Romānam Meļņikam pauž arhitekts Pēteris Bajārs.

papildināta - Laikmetīgās mākslas muzeja projekts draud ar tiesvedību

Laikmetīgās mākslas muzeja īstenošanas iesaldēšana šobrīd draud ar tiesvedību, intervijā _Latvijas Radio _šorīt teica kultūras ministrs Ints Dālderis. Viņš norādīja, ka, "maigi izsakoties", projekts iesākts bez precīza formulējuma. Šobrīd gan viņš nesaredz iespēju projektu turpināt, gluži tāpat ir ar koncertzāli Rīgā un cer, ka privātie partneri būs saprotoši un gatavi pagaidīt.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide