Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +6 °C
Daļēji saulains
Piektdiena, 3. aprīlis
Daira, Dairis

Rīgas laiks

Inese Zandere. Kuģa žurnāls

Izdevniecībā Neputns klajā nācis Ineses Zanderes _Kuģa žurnāls, _informēja izdevniecības pārstāve Dace Krecere.

KDi lasi: Arī žurnāls ir mirstīgs

"Lai cilvēki aizmirstu, ka viņi ir krievi vai latvieši, bet atcerētos, ka ir cilvēki." Tāds ir viens no sešiem izdevēja Arņa Rītupa formulētajiem mērķiem, kādēļ viņš ar domubiedriem no 5. līdz 9. novembrim Rīgā rīko pirmo žurnāla Rīgas Laiks festivālu

Novembrī notiks Rīgas Laika festivāls

Šī gada novembrī apritēs jau 20 gadi, kopš iznāk žurnāls Rīgas Laiks. Atzīmējot šo notikumu,_ _no 5. līdz 9. novembrim norisināsies _Rīgas Laika _festivāls, informēja izdevuma pārstāvji.

Pēc ilgāka pārtraukuma atkal iznāks žurnāls Teātra Vēstnesis

Pateicoties Valsts Kultūrkapitāla fonda (VKKF) lielākam finansējumam, šogad fonda pirmajā projektu konkursā finansējumu guvis arī žurnāls Teātra Vēstnesis, tādējādi žurnāls pēc lielāka pārtraukuma atkal nonāks pie lasītājiem.Projektu konkursā SIA Teātra vēstis žurnālam Teātra Vēstnesis ieguvusi 5000 latu lielu finansējumu no VKKF.

Klajā nākusi Brijā-Savarēna grāmata Garšas fizioloģija

No kā ir atkarīgs nāciju liktenis? "Nāciju liktenis ir atkarīgs no tā, kā tās barojas" – pie šāda secinājuma nonāca Napoleona laika Francijas Kasācijas tiesas tiesnesis Žans Antelms Brijā-Savarēns – iespējams, pārdomājot savas nācijas neseno pagātni un Franču revolūciju, kuru, kā zināms, izraisīja parīziešu neapmierinātība ar maizes trūkumu, kas savukārt izpelnījās Marijas Antuanetes nevainīgo repliku: "Ja viņiem nav maizes, lai ēd kūkas!"

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide