Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Rīgas pašvaldības policija

Divi ASV karavīri sodīti par urinēšanu uz Brīvības pieminekļa

Rīgas Pašvaldības policijas (RPP) pagājušajā nedēļā piemērojusi 400 eiro naudas sodu diviem ASV karavīriem par dabisko vajadzību nokārtošanu uz Brīvības pieminekļa, noskaidroja aģentūra LETA. Latvijas Aizsardzības ministrijas (AM) Militāri publisko attiecību departamenta vadītājs Kaspars Galkins skaidroja, ka karavīrus gaida arī sankcijas ASV armijā, un tās, visticamāk, būs daudz bargākas nekā pašvaldības policijas uzliktais naudas sods.

VIDEO: Sarežģītā glābšanas operācijā izglābta ledū ielūzusi sieviete

Pirmdien Rīgas pašvaldības policijas (RPP) darbinieki videonovērošanas kamerās pamanīja, ka aptuveni 600 metrus no krasta ledū ielūst kāds cilvēks. Uz notikuma vietu nekavējoties devās vairāki glābēji, kas, neskatoties uz sarežģītajiem apstākļiem, izglāba ielūzušo sievieti, ziņo RPP pārstāvis Toms Sadovskis.

RPP: Pašvaldības iespējas ierobežot alkohola tirdzniecību ir nepietiekamas

Rīgas pašvaldības iespējas kontrolēt alkohola tirdzniecību un ierobežot jaunu tirdzniecības vietu izveidošanu ir nepietiekamas, ceturtdien Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejā sacīja Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Administratīvās pārvaldes priekšnieks Lauris Kudiņš.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide