Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Rīgas skolas

Pārbaudēs Rīgas skolās narkotikas nav atklātas

Valsts policija (VP) kopš septembra ir veikusi narkotiku pārbaudes septiņās Rīgas reģiona izglītības iestādēs, taču apreibinošas vielas un to lietošana nav konstatēta, ko policija uzskata par labu rezultātu, stāstīja VP preses pārstāve Simona Grāvīte.

Rīgā noskaidroti ZZ Čempionāta pusfināla uzvarētāji

12. maijā Arēnā Rīga noslēdzies lielākais ZZ Čempionāta pusfināls, kurā atraktīvās sacensībās noskaidrotas 33 klases no Rīgas un Rīgas reģiona, kas startēs lielajā finālā 31.maijā. Pusfināls galvaspilsētā pulcēja lielāko skolēnu skaitu – 120 klases –, un to svinīgi atklāja Izglītības un zinātnes ministre Ina Druviete.

Rīgā varētu optimizēt skolu tīklu

Rīgā sākušās diskusijas par skolu tīkla optimizēšanu, kas varētu skart izglītības iestādes, kuras atrodas nepiemērotās telpās un kurām nepietiekama skolēnu skaita dēļ ir grūtības nokomplektēt pilnas klases.

Aldermane: esmu pieradusi dabūt pa kaklu

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane(LPP/LC) uzskata, ka ļoti reti izglītības iestādes pārstāvji pirmkārt domātu par bērniem. Rīgas Komercģimnāzijas un 100. vidusskolas pretestībā slēgšanai viņa saredz vien emocijas pēc notikušā, kur skolas pārstāvji demonstrēja savu bezdarbību, nepiedāvājot alternatīvus reorganizācijas risinājumus. Intervijā laikrakstam _Neatkarīgā _viņa arī iebilst pret sešgadīgo bērnu apmācību skolā, bet jaunu bērnudārzu būvniecība netiks uzsākta.

Rīgā būs vairāki jauni bērnudārzi

Līdz nākamā gada beigām Rīgā paredzēts atvērt vairākus pašvaldības bērnudārzus, kas ar pirmsskolas izglītību nodrošinās papildus gandrīz 1400 bērnu, informē pašvaldība. Tiesa, pieaugošo rindu uz vietu dārziņā tas būtiski nemazinās, jo tajā pašlaik gaida ap 7000 bērnu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide