Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Rihards Zaļupe

Lielajā ģildē notiks sitaminstrumentālistu koncerts Perts, Reihs un Zaļupe

Ceturtdien, 28. novembrī, plkst. 19 uz Lielās ģildes skatuves kāps LNSO sitaminstrumentu grupas mūziķi – Rihards Zaļupe, Edgars Saksons, Uģis Krūskops, Atis Vintuks, Elīna Endzele un Ernests Mediņš – lai klausītājiem atgādinātu, cik iespējām un tembriem bagāta ir sitaminstrumentu pasaule. Koncerta laikā klausītāji varēs baudīt sitaminstrumentu zelta repertuāru – komponistu Reiha, Makaresa, Perta, Papes, Trevinjo un Zaļupes skaņdarbus.

Vārds no Alfrēdiem - Hičkoka un vectēva

Pēc Pasaules koru olimpiādes lielkoncerta Mežaparkā, kuru svinīgi ieskandēja arī Riharda Zaļupes sitaminstrumentu dižās skaņu vibrācijas, es nākamajā rītā nudien būtu piedevusi sarunu biedram kavēšanos vai pat intervijas atteikumu noguruma dēļ, bet Rihards ir precīzs un uz tikšanos ļaužu pārpilnajā Vērmaņdārzā ierodas precīzi minūte minūtē.

Gada labākā izrāde bērniem Dzejtaurenis - koncertzālē Baltais flīģelis

Sestdien, 23.februārī, plkst.18 koncertzāle Baltais flīģelis aicina uz laikmetīgās dejas un zīmējumu izrādi bērniem Dzejtaurenis. Izrādes režisors Varis Klausītājs kopā ar Japānas scenogrāfi Hiroko Ošimu apmeklētājiem piedāvās īpašu sajūtu lidojumu, kas atzinīgi novērtēts Spēlmaņu nakts balvas pasniegšanas ceremonijā.

Lielajā ģildē notiks koncerts bērniem LeNeSOns Eiropā

Šodien plkst.11 (latviešu valodā) un plkst.14 (krievu valodā) Lielajā ģildē norisināsies koncerts bērniem LeNeSOns Eiropā, ko mazajiem klausītājiem piedāvās Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris (LNSO) un diriģents Andris Vecumnieks, pavēstīja LNSO pārstāve Sondra Lāce.Ceļojums apkārt pasaulei sākās jau rudenī, taču piedzīvojuma spožākie brīži gaidāmi tieši pavasarī.

Martinsons apņēmies Nameju pabeigt līdz 2015.gadam

Režisors Māris Martinsons ar savu radošo komandu līdz 2015.gadam apņemies radīt vērienīgu kultūrvēsturisku un izglītojošu projektu - spēlfilmu Namejs, kura kopējās izmaksas tiek lēstas 2,5 līdz trīs miljonu latu apmērā.Kā žurnālistiem stāstīja filmas režisors, filma Namejs tiks veidota pēc rakstnieka, dramaturga un publicista Laimoņa Pura, īstajā vārdā Laimoņa Strazdiņa, tetraloģijas Degošais pilskalns, Krusts pār pilskalnu, Tālajos pilskalnos un Sūrābele virs pilskalna motīviem.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide