Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Ringolds Balodis

Saeimas deputāts Ringolds Balodis iestājies NA

Saeimas deputāts Ringolds Balodis pirmdien Nacionālās apvienības (NA) valdes sēdē tika oficiāli uzņemts šī politiskā spēka rindās. Vēlmi pievienoties NA viņš skaidrojis ar viedokļu sakritību daudzos būtiskos jautājumos un iestāšanos apvienībā uzskata par likumsakarīgu savas parlamentārās darbības turpinājumu, vēsta NA.

Balodis izjauc NSL frakciju

Saeimas deputāta Ringolda Baloža lēmums pamest partijas No sirds Latvijai (NSL) frakciju, par ko viņš oficiāli informēšot otrdien, var izraisīt izmaiņas arī Saeimas prezidijā. Līdz ar deputāta aiziešanu no frakcijas tā beigs pastāvēt.

Balodis: Korupcijas apkarošanā būtiska ir lobisma problēma

Korupcijas apkarošanā būtiska ir lobisma problēma un nav normāli, ka likumprojekts par lobēšanu ir izstrādāts jau pirms sešiem gadiem, bet aizvien nav pieņemts, intervijā aģentūrai LETA atzīst Saeimas deputāts Ringolds Balodis (NSL).Jūnijā par lobēšanas regulējuma ieviešanu Saeimā tika spriests Pretkorupcijas parlamentārās izmeklēšanas komisijas un Korupcijas novēršanas apakškomisijas kopsēdē.

Novājinātā parlamentārā izmeklēšanas komisija noskaņota būt aktīva

Jau būs pagājis mēnesis, kopš Saeimā izveidota parlamentārā izmeklēšanas komisija, kuras uzdevums ir vērtēt, kā valsts institūcijas tiek galā ar tādām parādībām kā korupcija, organizētā noziedzība, ekonomiskie un finanšu noziegumi. Taču darbu komisija tā īsti vēl nav pat sākusi. No sešiem deputātiem divi - Jānis Ādamsons (Saskaņa) un Jānis Ruks (LRA) - ar Saeimas vairākuma atbalstu komisiju jau atstājuši.

Parlamentā atkal izmeklēs

Nemierā ar Saeimas Korupcijas novēršanas apakškomisijas nepietiekamo ieguldījumu korupcijas apkarošanā opozīcijas deputāti ceturtdien ierosināja izveidot parlamentāro izmeklēšanas komisiju, kura pārņemtu šos pienākumus. Opozīcijai neizdevās panākt, ka komisija strādātu līdz 13. Saeimas sanākšanai 2018.

Cīņā par tautas vēlētu prezidentu Balodis sauc palīgā Parādnieku

No sirds Latvijai deputāts Ringolds Balodis nolēmis nepadoties un panākt, ka Satversmē kādreiz būs paredzēta iespēja tautai vēlēt Valsts prezidentu. Lai diskusija būtu produktīvāka, viņš vērsies pie Nacionālās apvienības Visu Latvijai!–TB/LNNK (NA) deputāta Imanta Parādnieka ar piedāvājumu aktualizēt Satversmes grozījumus, kurus kopā ar Balodi Visu Latvijai! izstrādāja pirms vairāk nekā pieciem gadiem.

Balodis par Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanu: Pienāks arī Dombrovska un Ušakova kārta

Zolitūdes traģēdijas parlamentārās izmeklēšanas komisija darba gaitā plāno aktīvi sadarboties ar dažādiem ekspertiem, taču vispirms vērsīsies izmeklēšanas lietā Ekonomikas ministrijā. "Mūsu karstasinīgākie komisijas locekļi, piemēram, Arturs Kaimiņš, uzskata, ka [uz komisijas sēdi] jau tagad jāuzaicina Valdis Dombrovskis (Vienotība) vai Nils Ušakovs (Saskaņa).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide