Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +11 °C
Skaidrs
Pirmdiena, 25. septembris
Rauls, Rodrigo

Roņi

Roņu sezonā izglābti trīs roņu mazuļi

Noslēdzoties aktīvajai roņu mazuļu sezonai jeb laikam, kad liedagā vērojami roņu mazuļi, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) izsaka pateicību ikvienam, kas pārvaldei ziņoja par novārgušiem un savainotiem roņu mazuļiem, kas bez speciālistu palīdzības savvaļā nebūtu izdzīvojuši, kā arī iesaistījās informācijas izplatīšanā par to, kā rīkoties, ja liedagā gadījies ronēnus novērot.

Ventspils pludmalē jūrā tiks palaists ronis Arnoldiņš

Šodien plkst.12 no Ventspils Zilā karoga pludmales krasta, pie sestās ieejas laipas, Baltijas jūrā tiks palaists pavasarī izglābtais un Rīgas zoodārzā izaugušais pelēkais ronis Arnoldiņš, informēja Ventspils Komunālās pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Sigita Helēna Blumberga.

DAP aicina piekrastē sastaptos ronēnus neaiztikt un tiem netuvoties

Aizvadītajā nedēļas nogalē Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) saņēma pirmās ziņas par Latvijas piekrastē sastaptiem pelēkā roņa mazuļiem – ronēni ir veselīgi, daudzi no tiem ir kopā ar savām mammām un cilvēka palīdzība viņiem nav nepieciešama, portālu Diena informēja DAP.

Roņi nomet svaru

Pelēko roņu un zvejnieku attiecības Latvijas piekrastē pēdējos gados samilst, viena brīnumlīdzekļa kompromisa panākšanai nav, nepieciešama kompleksa un zinātniski pamatota pieeja.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide