Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +20 °C
Skaidrs
Otrdiena, 7. aprīlis
Helmuts, Zina, Zinaīda

RSU

RSU Kino laboratorijā notiks diskusija ar diplomātiem un politiskā trillera seanss

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Komunikācijas fakultātes rīkoto un ASV vēstniecības atbalstīto filmu un lekciju ciklu Kino laboratorija šogad noslēgs filma Visi prezidenta vīri (All the President's Men). Kā ierasts, pirms filmas diskusija, kurā šoreiz docētāja un kino teorētiķe Dita Rietuma aicinājusi piedalīties ASV vēstniecības Latvijā kultūras atašeju Čadu Tvītiju un RSU Eiropas studiju fakultātes docētāju politoloģi Elīnu Vrobļevsku, informēja pasākuma rīkotāji.

RSU programmā Policijas darbs neaizpildīta vairāk nekā puse budžeta vietu

Jaunajā Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) studiju programmā Policijas darbs, kurā tiek apmācīti policijas vecākie virsnieki, no 100 paredzētajām budžeta vietām šobrīd aizpildītas ir tikai 40. Tikmēr politiķu dienas kārtībā nerimst jautājums par Policijas akadēmijas atjaunošanu, pirmdien vēstīja telekanāls LNT.

Biežāk apņemas strādāt reģionos

Pērn 42 medicīnas rezidenti bija noslēguši reģionālo vienošanos, apņemoties pēc mācībām strādāt ārpus Rīgas, šogad līdz šim šādu ceļu izvēlējušies 69 rezidenti. Var gan secināt, ka, uzņemot rezidentūrā, tam nav bijusi liela nozīme, kā iepriekš par to uztraucās paši medicīnas studenti.

RSU šogad uzņēmusi par 7% vairāk studētgribētāju nekā pērn

Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) šogad uzņēmusi par 7% studētgribētāju vairāk nekā pirms gada, un pirmdien, 5.septembrī, jauno studiju gadu RSU sāks vairāk nekā 1900 studentu.RSU rektors Jānis Gardovskis norādīja - lai gan tiek uzskatīts, ka vidusskolēnu zināšanu līmenis krītas, tomēr RSU uzņemšana rāda, ka konkurence par iekļūšanu augstskolā tikai pieaug.

RSU sekos pasaules tendencēm un veidos studentu pilsētiņu

Ieguldot līdz pat 18 miljoniem eiro, trīs gados Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) plāno veidot savu studentu pilsētiņu. Lai gan šāda ideja bijusi jau pirms vairākiem gadiem, tai bijis jānobriest, un tagad arī augstskolas finanšu plūsma ir stabila ar iespējām veikt ieguldījumus. Tā arī ir vajadzība sekot pasaules tendencēm, lai studentiem un pasniedzējiem vide liktos pievilcīgāka, ceturtdien vēsta laikraksts Diena.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide