Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Ryanair

Ryanair piloti Lielbritānijā atceļ streiku

Īrijas zemo cenu aviosabiedrības Ryanair piloti Lielbritānijā ir atcēluši plānotu piecu dienu streiku, piektdien paziņoja arodbiedrība - Lielbritānijas Aviokompāniju pilotu asociācija (BALPA).

Ryanair piloti Lielbritānijā septembrī plāno vairākus streikus

Īrijas zemo cenu aviosabiedrības Ryanair piloti Lielbritānijā septembrī rīkos vairākus streikus, tādējādi cenšoties pieprasīt labākus darba līguma nosacījumus un atalgojuma palielināšanu, trešdien paziņoja arodbiedrība BALPA.

Streiku dēļ Ryanair atkal atcels reisus

Īrijas zemo cenu aviokompānija Ryanair trešdien paziņoja, ka piektdien atcels 150 ieplānotos lidojumus saistībā ar stjuartu streiku Eiropā. Sākotnēji aviosabiedrība gan bija prognozējusi, ka nāksies atcelt 190 reisus.

Ryanair pilotu streika dēļ atceļ lidojumus. Kādas ir pasažieru tiesības?

Aviokompānija Ryanair paziņojusi, ka 12. septembrī pilotu streika atceļ 150 no 400 reisiem uz Vāciju vai no Vācijas. Ryanair savos paziņojumos pauž, ka streiks esot lieks, jo aviokompānija jau šobrīd ir piekritusi mediācijas procesam ar aviokompānijas darbinieku arodbiedrību, lai vienotos par darbinieku darba līgumu izmaiņām un atalgojuma paaugstināšanu Vācijā. Aviokompānija ziņo, ka šorīt ir sazinājusies ar visiem pasažieriem, kuru ceļojuma plānus ietekmējis streiks. Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) skaidro, kādas ir pasažieru tiesības uz kompensāciju šādos gadījumos.

Itālijas piloti panāk vienošanos ar Ryanair

Itālijas pilotu arodbiedrība otrdien paziņoja, ka tā panākusi vienošanos ar Īrijas zemo cenu aviokompāniju Ryanair par darba līguma nosacījumu uzlabošanu.

Ryanair panāk vienošanos ar Īrijas pilotu arodbiedrību

Īrijas zemo cenu aviokompānija Ryanair ceturtdien paziņoja, ka panākusi vienošanos ar pilotus pārstāvošo Īrijas arodbiedrību, kas varētu izbeigt pilotu streikus, kuru dēļ ietekmēti vairāku desmitu tūkstošu pasažieru ceļojumu plāni.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide