Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Sabiedrības integrācijas fonds

KNAB Pūcem atgādina par liegumu ietekmēt SIF padomē deleģēto ministrijas amatpersonu

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Jurim Pūcem (A/P) ir aizliegts ietekmēt Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) amatpersonu, kura Pūces vietā darbojas Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) padomē, politiķim atgādina Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB).

KNAB vērtēs situāciju par Pūces sievas kandidatūru SIF vadītāja amatam

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) vērtēs situāciju par biedrības Ascendum vadītājas un vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Jura Pūces (A/P) sievas Zaigas Pūces kandidatūru Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) sekretariāta direktora amatam.

Puntulim uztic vadīt SIF padomi

Par jauno Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) padomes priekšsēdētāju padomes locekļi šodien ievēlēja kultūras ministru Nauri Puntuli (NA), aģentūra LETA noskaidroja padomes sēdē. Puntuli amatā ievēlēja ar deviņām balsīm.

Pašvaldības – visu nelaimju cēlonis?

Par Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) pārvaldības modeļa maiņas ietekmi uz tā koordinētajiem projektiem Guntars Gūte sarunājas ar Jelgavas mēru, līdzšinējo SIF padomes priekšsēdētāju Andri Rāviņu.

SIF jaunā padome par vadītāju vēlreiz balsos augusta beigās

Kritiku raisījusī iecere uz Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) padomes priekšsēdētāja amatu virzīt premjera padomnieka demogrāfijas jautājumos Imanta Parādnieka (NA) kandidatūru padomes sēdē tomēr netika mēģināta, taču arī abi uz šo amatu izvirzītie kandidāti – kultūras ministrs Nauris Puntulis (NA) un Kurzemes nevalstisko organizāciju (NVO) centra valdes priekšsēdētāja Inese Siliņa – netika tālāk par savu ieceru ieskicēšanu, jo divās aizklātas balsošanas kārtās neviens no viņiem neguva nepieciešamās septiņas balsis.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide