Laika ziņas
Šodien
Migla
Sestdiena, 13. augusts
Velga, Elvīra, Rēzija

Salaspils

Salaspilī ierobežo azartspēļu darbību

Salaspils novada dome apstiprinājusi saistošos noteikumus un lokālplānojumu azartspēļu organizēšanas vietu noteikšanai Salaspils pilsētas teritorijā ar mērķi ierobežot azartspēļu pieejamību blīvi apdzīvotā pilsētas daļā, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.

Salaspils dome tiesā uzvarējusi Gerhardu

Satversmes tiesa (ST) ir atcēlusi vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Kaspara Gerharda (NA) rīkojumu, ar kuru tika atcelts Salaspils domes lēmums par pastāvīgo komiteju izveidi, jo tas ir neatbilstošs likuma "Par pašvaldībām" 49.panta pirmajai daļai, aģentūrai LETA pavēstīja ST pārstāve Ketija Strazda.

Nesaimnieciskuma paraugs

Salaspils kultūras nama, kas pazīstams ar nosaukumu Enerģētiķis, ēka izskatās kā pēc aviobumbas sprādziena vai teroristu uzbrukuma – celtnes dienvidaustrumu spārns ir sagrauts, apkārt mētājas gruvešu kaudzes, un nezinātājs pat nespētu pateikt, ka patiesībā šeit notiek renovācijas darbi.

Zaudējumi neizdarības dēļ

Pamestība un graustam līdzīgs izskats – tāda aina joprojām paveras, apmeklējot Salaspils kultūras namu Enerģētiķis, kurā jau vairāk nekā pusgada garumā ir apturēti rekonstrukcijas darbi. Atjaunoto kultūras namu bija paredzēts pabeigt pirms Latvijas 100. dzimšanas dienas svinībām. Ar nepacietību kultūras nama atjaunošanu gaida vairāki deju kolektīvi, kuri šobrīd ir spiesti mēģinājumus vadīt brīžiem nepiemērotās telpās, taču daļēji demontētajā būvniecības objektā ar katru dienu aina kļūst arvien skumīgāka, un par darbu pabeigšanu paredzētajā termiņā neviens vairs nerunā.

Vācijas pilsētā ielu nosauc Salaspils vārdā

Vācijas pilsētas Finstervaldes jaunākajai ielai dots nosaukums par godu Salaspilij, aģentūru LETA informēja Salaspils novada domes pārstāve Lolita Balcerbule.

Lēmums apvienot kultūras iestādes Salaspilī pārsteidz to vadītājus

Ceturtdien Salaspils novada domes sēdē plānots izskatīt domes priekšsēdētāja Raimonda Čudara (Vienotība) iesniegtu lēmuma projektu par vienotas pašvaldības iestādes Salaspils kultūras nams izveidošanu. Opozīcijas pārstāvji norāda uz steigu, kādā šis lēmums tiek virzīts, un izsaka aizdomas, ka pašvaldības vadītāja mērķis ir iecelt amatā savu cilvēku, trešdien lasāms avīzē Diena.

Salaspils mērs vēršas Ģenerālprokuratūrā par VARAM rīkojumu

Salaspils novada domes priekšsēdētājs Raimonds Čudars (Vienotība) ceturtdien vērsies Ģenerālprokuratūrā ar iesniegumu par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Kaspara Gerharda (NA) lēmumu atcelt domes lēmumu izveidot pastāvīgās komitejas, portālu Diena.lv informēja Čudars.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide