Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas

Sarkanais krusts

Krīzes laikā atbalsta ne tikai sociāli, bet arī morāli

Apmulsušos un nogurušos, uztrauktos mēs mēģinām nomierināt, sēt viņiem cerības, lai arī, protams, tādā situācijā mierināšana reizēm izklausās ķecerīgi, – intervijā Romānam Meļņikam saka Latvijas Sarkanā Krusta ģenerālsekretārs Uldis Līkops.

Sarkanais Krusts: Ar mazajiem pabalstiem patvēruma meklētājus Latvijā nenoturēs

Ar mazajiem pabalstiem un darbu par minimālo algu patvēruma meklētājus Latvijā noturēt nevar un nevarēs, šādu viedokli aģentūrai LETA pauda Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) ģenerālsekretārs Uldis Līkops.Valdība ir apstiprinājusi rīcības plānu patvēruma meklētāju integrācijai, bet deputāti ir ieteikuši pārskatīt šo plānu, tostarp meklēt veidus, kā šos cilvēkus var Latvijā noturēt.

Austrijā nodedzis bēgļu centrs

Austrijā naktī uz trešdienu pagaidām nezināmu iemeslu dēļ nodedzis neapdzīvots bēgļu centrs, pavēstīja policija. Negadījumā neviens nav cietis.

Dienvidsudānā bez palīdzības palikuši 300 000 cilvēku

Vairāk nekā 300 000 Dienvidsudānas civiliedzīvotāju valsts ziemeļos palikuši bez izdzīvošanai nepieciešamās palīdzības, jo to smago kauju dēļ pametusi ANO un palīdzības organizācijas, pirmdien paziņoja ANO.

Starptautiskais Sarkanais Krusts sagaida ciešu sadarbību ar Latviju

Eiropas Savienība (ES) ir nozīmīgs Sarkanā Krusta partneris, tāpēc organizācija sagaida ciešu sadarbību ar Latviju kā ES Padomes prezidējošo valsti, aģentūru BNS par Starptautiskā Sarkanā Krusta komitejas pārstāvniecības ES, NATO un Beļģijas Karalistē vadītāja Fransuā Bellona (Francois Bellon) sacīto informēja Ārlietu ministrijā (ĀM).

Doņeckā nogalināts Sarkanā Krusta darbinieks no Šveices

Ceturtdien raķešu apšaudē kaujinieku kontrolētās Doņeckas pilsētas centrā nogalināts Sarkanā Krusta darbinieks no Šveices, ziņo mediji un amatpersonas.Pilsētas centrā izcēlās ugunsgrēks, kad ap plkst.18 14 stāvu tirdzniecības centram trāpīja vairākas raķetes. Aģentūras AFP reportieri novēroja, ka vēl viens šāviņš trāpījis Starptautiskās Sarkanā Krusta komitejas (ICRC) galvenajam birojam Doņeckā, izsitot tā logus, bet pie tā guļ bojāgājušais šveicietis.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide