Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Satiksmes ministrija

SM rosinās atjaunot lidojumus uz trešajām valstīm

Satiksmes ministrija (SM) drīzumā iesniegs valdībā priekšlikumu par lidojumu atjaunošanu uz trešajām valstīm, mikroblogošanas vietnē Twitter pavēstīja satiksmes ministrs Tālis Linkaits (JKP).

SM nereaģē uz priekšlikumu aizvākt bīstamās dzelzceļa kravas no Rīgas centra

Vairākus gadus Arhitektu grupa cenšas atdzīvināt ideju, ka Rīgai nepieciešams dzelzceļa apvedceļš, kas ilgtermiņā ļautu atrisināt problēmas ar apkaimju iedzīvotāju nokļūšanu centrā un dotu papildu platības pilsētas attīstībai, bet, lai gan ministrijām un pašvaldībām arhitektu ideja patīk, taču to attīstīt politiķi neuzņemas, svētdien vēsta TV3 raidījums Nekā personīga.

airBaltic iesniegusi Satiksmes ministrijai risinājumu valsts ieguldījuma atgūšanai

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic iesniegusi Satiksmes ministrijai risinājumu, kā valstij atgūt vasarā uzņēmuma kapitālā ieguldītos 250 miljonus eiro, intervijā aģentūrai LETA apliecināja airBaltic izpilddirektors Martins Gauss, piebilstot, ka priekšlikums, kā jau iepriekš ziņots, paredz aviokompānijas akciju pārdošanu biržā.

Maksāsim dārgāk nekā kaimiņi

Visai neefektīvs veids, kā censties palielināt budžeta ieņēmumus; pātaga ir, bet burkāns izpaliek; gājiens par labu kaimiņvalstīm – šādi Satiksmes ministrijas (SM) izstrādāto projektu par autotransporta reģistrācijas nodokli, kuru jau apstiprinājusi valdība, vērtē Dienas aptaujātie eksperti.

Dienas infografika: Satiksmes ministri

Satiksmes nozarē ir virkne dažādu jomu, tostarp komunikācijas, aviosatiksmes, tranzīts un loģistika, autoceļu infrastruktūra, sabiedriskais transports. 30 gadu laikā esam ļoti progresējuši komunikāciju jomā, arī aviosatiksmē. Taču, piemēram, autoceļi teju no visu līdzšinējo valdību puses izjutuši lielu vienaldzību. Diemžēl pēdējos pāris gados autoceļu liktenis piemeklējis arī tranzītu un loģistiku, sevišķi laikā, kad citas valstis īpaši cīnās par vietu starptautiskajos transporta koridoros.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide