Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Sēnīte

Sēnītes atjaunošana atkal iestrēgusi un, iespējams, netiks turpināta

Bijušā restorāna Sēnīte atjaunošana atkal iestrēgusi un, iespējams, netiks turpināta. To sociālajā tīklā Facebook paziņoja uzņēmuma Liepkalni pārstāvji, kuri vēl gada sākumā bija izsludinājuši arhitektu ideju konkursu. Iemesls – strīds ar uzņēmumu Latvijas valsts ceļi (LVC) par stāvvietu ierīkošanu ēku kompleksam. Vai tas nozīmē, ka projektam pārvilkta svītra, skaidroja Latvijas Televīzijas raidījums Panorāma.

Ogrēnieši skeptiski par vecās DUS iekļaušanu kultūras pieminekļu sarakstā

Veca degvielas uzpildes stacija (DUS) Ogrē tikusi pie kultūras pieminekļa statusa, taču tās īpašnieks ar lēmumu nav apmierināts. Arī ogrēnieši noskaņoti skeptiski, piektdien vēstīja telekanāls LNT.Pagājušā gadsimta 60.gados celtā būve iekļauta valsts aizsargājamo kultūras pieminekļu sarakstā kā valsts nozīmes arhitektūras piemineklis.

Misija: Izglābt kūpinājumus

Lai nosargātu Latvijas kūpinājumus, ražotājiem jāpierāda, ka tie ir tikpat neatkārtojami kā siers Mozzarella vai sklandrausis. Laika nav daudz, bet ražotāju izredzes esot cerīgas."Ir pārkāptas latvieša sarkanās līnijas," nopietni saka Rāmkalnu projektu attīstības vadītājs Mārtiņš Pauls. Rāmkalni ir viens no tiem Latvijas uzņēmumiem, kuru gatavotie kūpinājumi nespēs iekļauties jaunajā Eiropas Komisijas (EK) benzpirēna līmeni ierobežojošajā regulā.

FOTO: Sēnīti vairs negrib neviens

Laikapstākļi, kad piestājam Siguldas šosejas malā pie bijušā restorāna Sēnīte, ir drūmi, ik pa brīdim smidzina. Ēku kompleksam vēlais rudens ļoti labi piestāv, jo precīzi raksturo tā stāvokli jau vairākus gadus, raksta laikraksts Diena.Lai regulāri nebūtu jāmaina izsistie logi, ēkas apsaimniekotājs tos aiznaglojis ar koka plāksnēm, bet arī tās vandaļi regulāri izlauž.

Sēnīti vairs negrib neviens

Laikapstākļi, kad piestājam Siguldas šosejas malā pie bijušā restorāna Sēnīte, ir drūmi, ik pa brīdim smidzina. Ēku kompleksam vēlais rudens ļoti labi piestāv, jo precīzi raksturo tā stāvokli jau vairākus gadus. Lai regulāri nebūtu jāmaina izsistie logi, ēkas apsaimniekotājs tos aiznaglojis ar koka plāksnēm, bet arī tās vandaļi regulāri izlauž.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide