Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +18 °C
Skaidrs
Piektdiena, 31. maijs
Jūsma, Alīda

Singapūra

Pilsētvalsts ar orhidejām un šoviem

Tīras ielas, brīnišķīgi skaista daba un iespaidīgi gaismas šovi vienlaikus ar cilvēku pūļiem un grūti izturamu burzmu visapkārt – tāda ir Singapūra, kur var apskatīt gan trauslo orhideju tūkstošus, gan tikpat neierasti daudz debesskrāpju.

Latvija un Singapūra vienosies par uzņēmējiem labvēlīgāku nodokļu uzlikšanas režīmu

Latvija un Singapūra vienosies par uzņēmējiem labvēlīgāku nodokļu uzlikšanas režīmu, paredz šodien valdībā akceptētie grozījumi likumprojektā par Otro protokolu, ar kuru groza Latvijas valdības un Singapūras valdības līgumu par nodokļu dubultās uzlikšanas un nodokļu nemaksāšanas novēršanu attiecībā uz ienākuma nodokļiem.

Par pasaulē dārgāko pilsētu atkārtoti atzīta Singapūra

Par pasaulē dārgāko pilsētu dzīvošanai šogad atkārtoti atzīta Singapūra, secināts mediju grupas _Economist Group _pētījumu un analītikas struktūrvienības Economist Intelligence Unit (EIU) veiktajā pētījumā.

Singapūrā gaisa piesārņojuma līmenis sasniedzis kritisku robežu

Singapūrā gaisa piesārņojuma indekss piektdien sasniedzis kritisku robežu, apdraudot gados vecu un slimu cilvēku dzīvību, liecina Nacionālās vides aģentūras sniegtā informācija. Biezo smogu Singapūrā izraisījuši mežu ugunsgrēki Indonēzijai piederošajā Sumatras salā.

Tālajos Austrumos veidojas ES ekonomiskā līdziniece

Desmit Dienvidaustrumāzijas valstis ar kopējo iedzīvotāju skaitu 600 miljoni cilvēku drīzumā gatavojas izveidot Eiropas Savienībai (ES) līdzīgu ekonomisko aliansi, un šo ieceri nav sašķobījusi pat vairākas ES dalībvalstis pārņēmusī krīze.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide