Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Skaistumkopšana

KP norāda uz nevienlīdzīgo konkurenci starp ārstniecības iestādēm un skaistumkopšanas saloniem

Liedzot darboties skaistumkopšanas saloniem, kuros strādā kosmētiķi un skaistumkopšanas speciālisti kosmetoloģijā, vienlaikus pastāvot iespējai šādus pašus pakalpojumus, pamatojot tos ar medicīnisku indikāciju, saņemt ārstniecības iestādē, ir radīta nevienlīdzīga, konkurenci kropļojoša un diskriminējoša situācija, secinājusi Konkurences padome (KP).

Daļa nozaru atsāks darbu

Pēc garām diskusijām valdība konceptuāli lēma, ka no 1. marta pakalpojumus atsāks sniegt tie frizieri, manikīri un pedikīri, kas ir reģistrējušies Veselības inspekcijas reģistrā. Galīgais lēmums par to tiks pieņemts nākamās otrdienas valdības sēdē.

Vēlas strādāt, jo riski ir zemi

Vai nu ļaujiet mums strādāt, vai palieliniet dīkstāves pabalstu līdz 1200 eiro mēnesī pašreizējo 500 eiro vietā. Tāds ir aktuālais skaistumkopšanas nozares vēstījums politikas veidotājiem. Ja nozares prasības netiks izpildīts, tā ir gatava aizliegumu strādāt apstrīdēt Satversmes tiesā.

Covid-19 dēļ netiek pie praktizēšanās

Par profesionālo izglītību Latvijā Covid-19 pandēmijas apstākļos ar Rīgas Stila un modes tehnikuma direktori Ulriku Naumovu sarunājas Romāns Meļņiks.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide