Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Slīkšana

Upē Valkas novadā noslīkuši divi cilvēki

Sestdien Valkas novadā, apgāžoties laivai, upē noslīkuši divi cilvēki, aģentūrai LETA pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Palkavniece.

Kuģa apkalpe okeānā izglābusi pārdrošu ceļotāju

Kuģošanas kompānijas Latvijas kuģniecība kādreizējā meitasuzņēmuma SIA LSC flotes kuģa Asphalt Splendor apkalpe izglābusi cilvēku, kurš paštaisītā laivā bija devies ceļojumā pāri okeānam no Ņujorkas uz Skotiju, aģentūru LETA informēja kompānijas pārstāvji.

Noslīkušo skaits Latvijā vairākkārt lielāks nekā vidēji ES

Latvija ir Eiropas Savienības līdere melnajā statistikā par noslīkušajiem, to skaitam uz 100 000 iedzīvotāju sešas reizes pārsniedzot Eiropas Savienības (ES) vidējo rādītāju, aģentūru LETA informēja Centrālajā statistikas pārvaldē.

Sestdien izcelti divi noslīkušie

Sestdien Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) amatpersonas no ūdenstilpēm izcēlušas divu cilvēku mirstīgās atliekas, bet vēl viena peldētāja dzīvību izdevies glābt.

Daugavpilī no dīķa izcelts slīkonis

Vakar Daugavpilī no kāda dīķa tika izcelts noslīcis cilvēks, aģentūra LETA uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

Kuldīgas novadā no upes izcelts noslīcis cilvēks

Kuldīgas novadā piektdien no upes izcelts noslīcis cilvēks. Kā aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā, cilvēka mirstīgās atliekas nodotas Valsts policijai.

Babītē grāvī atrasts noslīcis cilvēks

Sestdien glābēji no kāda grāvja Babītē izcēluši noslīkuša cilvēka mirstīgās atliekas, aģentūrai LETA pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāve Inta Palkavniece. Kopumā no ūdenstilpnā glābēji šogad ir izcēluši jau 15 noslīkušus cilvēkus.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide